Wpis z mikrobloga

@Badmanek: Abstrahując już od pomocy Ukrainie, nienawiść do Ruskich była od lat w naszym narodzie zakorzeniona. Bawi mnie że teraz niektórzy Polacy do nich sympatią pajają. Nawet niemieckie zabory były lżejsze od tych po ruskiej stronie.
  • Odpowiedz
Bawi mnie że teraz niektórzy Polacy do nich sympatią pajają. Nawet niemieckie zabory były lżejsze od tych po ruskiej stronie.


@sznapix: No nie teraz zawsze jakaś część Polaków miała sentyment do Rosji, ale z krajów europejskich, a może i na świecie to jest ich najmniej. Znacznie, znacznie gorzej jest w Niemczech czy we Francji zwłaszcza gdzie wygrała prorosyjska lewica Melenchona.
  • Odpowiedz
Bawi mnie że teraz niektórzy Polacy do nich sympatią pajają.


@sznapix: proste, w latach 1917-1939r mnóstwo "śmiecia" uciekło do bolszewickiego "raju", dużą część tej hołoty wytłukł Stalin ale reszta wróciła na sowieckich czołgach w 1945r i zanieczyściła nasz kraj - duża część wzdychających do Fjutina to potomkowie zwiezionego w 45r bolszewickiego bydła i ich sługusy, wychowani w miłości do kacapa.
  • Odpowiedz
Abstrahując już od pomocy Ukrainie, nienawiść do Ruskich była od lat w naszym narodzie zakorzeniona. Bawi mnie że teraz niektórzy Polacy do nich sympatią pajają. Nawet niemieckie zabory były lżejsze od tych po ruskiej stronie.


@sznapix: To jest bardziej skomplikowane. Ja np. nie mam sympatii do Ruskich, ale postrzegam dotychczasową pozycję Rosji jako tego drugiego "supermocarstwa" po USA, jako coś kluczowego dla zachowania reszty świata w miarę stabilnym, i nie
  • Odpowiedz
@sznapix: Też tego nie rozumiem... nienawiść do ruskich sama przyszła gdy słuchałem wszystkich historii jak skrzywdzili moją rodzinę, od bycia s---------i podczas 2WŚ, po komunizm i więzienie członka rodziny czy zakłamanie historii w szkołach... przecież wszyscy Polacy przechodzili przez to samo, jak można mieć choćby trochę sympatii do ruskich? Wydaje mi się to niepojęte. Może to rodziny bezpieki, ludzi, którzy Polaków mordowali; dla wszystkich czytających i ruskich 'lubiących' - możecie
  • Odpowiedz