Wpis z mikrobloga

No i to jest właśnie to o czym pisałem w poprzednim poście. Zapowiadają rozliczenia, a póki co widzimy głównie wpisy na Twitterze (choć też sporo zawiadomień jest) i widać, że elektorat nawet ten najtrwadszy zaczyna się denerwować. A jeżeli taki Oskarek za swoją "działalność" nie może nawet wylecieć z uczelni to o jakich rozliczeniach my mówimy?
#polityka #sejm #bekazpisu #bekazpo #ehhhhhhhhhhhhh
Koziom - No i to jest właśnie to o czym pisałem w poprzednim poście. Zapowiadają rozl...

źródło: Screenshot_20240808_105828_Chrome

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziom: uczelnie mają autonomię, czy ty właśnie postulujesz jej likwidację po to żeby politycy wyrzucali kogo chcą z uczelni? Jak myślisz, co się wtedy stanie jak pisiory wrócą do władzy?
  • Odpowiedz
@Koziom: Serio szkoda już strzępić ryja. Do zakutych łbów nic nie trafi dopóki nie będzie za późno i przewalą kolejne wybory. Zaraz mija ósmy miesiąc rządów, 10 miesięcy od wyborów, a nie ma ani sensownych reform, ani rozliczeń. Woś od 1,5 miesiąca robi sobie jaja z prokuratury, sprawa Romanowskiego chyba ostatecznie uwalona przez niekompetencję, o Obajtku, Kamińskim, Wąsiku, itp. cisza.

Normalnie jak u Morawieckiego - PiS już pokonaliśmy, jest w
  • Odpowiedz
@Koziom: przepraszam, czy ty na podstawie decyzji autonomicznej uczelni twierdzisz że pisowcy którzy trafiają już do więzień nie będą rozliczani?
  • Odpowiedz
  • 0
@Hilalum: Nie, absolutnie. Niemniej nie wiem na jakiej podstawie uczelnie wydają takie decyzje, gdzie akurat dowody na Oskarka można w chwilę znaleźć w internecie. Jeżeli uczelnia boi się go usunąć z uczelni (a pamiętajmy, że sąd zaledwie wczoraj nie przychylił się do wniosku prokuratury by zmienić neosędziego z sprawy Romanowskiego) to niestety, ale mamy niemiłą zapowiedź jak w praktyce będą wyglądać "rozliczenia" pisowców.
  • Odpowiedz
@Koziom: to był sąd uczelniany. Uczelnie są autonomiczne względem państwa.
Rozumiem twoje emocje ogólnie, bo postawa rządu bywa rozczarowująca ale pretensje do Tuska że UW nie wyrzucił oskarka to pretensje do garbatego że dzieci ma proste. No bez przesady
  • Odpowiedz