Wpis z mikrobloga

#gielda Gdyby ktoś miał pozycje, nie był pewny tego rynku i chciał je zamknąć, to może poczekać aż ten wskaźnik wróci na terytorium GREED (chciwość).
https://edition.cnn.com/markets/fear-and-greed

Obecnie jesteśmy w ekstremalnym strachu, więc dalsze spadki są mniej prawdopodobne. Jednak wszystko się może wydarzyć. Wczoraj znów straszyło.
tom-ek12333 - #gielda Gdyby ktoś miał pozycje, nie był pewny tego rynku i chciał je z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tom-ek12333: dalsze spadki to kwestia czasu, jeśli dojdzie do wojny na bliskim wschodzie. Żydzi nie są zainteresowani pokojem, bo mają USA na smyczy. Pytanie czy Iran już czuje się wystarczająco silny do otwartego konfliktu.
  • Odpowiedz
  • 2
@perfumowyswir: To nie jest skierowane do osób które to rozumieją. Tag ma 5000 obserwatorów, duża część z nich zapewne nie wie co się dzieje :).

@golomb13 Nvidia jak spadła do 90$ to została wykupiona na dużym wolumenie. Obecne spadki są na niskim wolumenie, więc nie jest to nic wielkiego. Wczoraj straciła wsparcie (gruba żółta linia), ale utrzymała poziom z 5 sierpnia. Ciekawe jak otworzy się dziś. Teoretycznie powinna się wyżej, jeżeli jest w niej siła. Tu akurat muszę powiedzieć, że to jest wróżenie z fusów. Niewiele tu widać poza tym, że trajektoria jest skierowana w dół. To nie jest silny spadek i odbicie typu V. To jest stabilny zjazd. No nie pocieszę zbytnio.
30% od szczytu, na rynkach strach, wskaźniki nisko. Przydałoby się odbicie krótkotrwałe.

@galicjanin banan jak nazwa wskazuje-
tom-ek12333 - @perfumowyswir: To nie jest skierowane do osób które to rozumieją. Tag ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: Z wyświetleń nic nie mam poza satysfakcją.

Ok, teraz bez bajdurzenia. Bez pustych słów. Tu jest strategia którą opisałem na blogu dla "nieświadomych":

https://investb.pl/articles/dolek

Znajdź słabe punkty. Możesz mnie wyjaśnić... Możesz pokazać czy sam tylko bajdurzysz, czy faktycznie wiesz co piszesz. Jak znam życie odpowiedź pewnie będzie na poziomie wykopu czyli - brak odpowiedzi i zmiana tematu.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 to jest tylko teoria na danych historycznych, nie ma żadnej gwarancji, ze jeśli jakiś wskaźnik w 2022 wyznaczył dolkek, to powtórzy się to w przyszłości

ty możesz mnie wyjaśnić bardzo szybko, pokaz stejtment z którego wynika, za ta teoria kiedykolwiek dała ci zarobić, nie pokażesz, bo taki nie istnieje, już to wałkowaliśmy, zarób cokolwiek na tym, podepnij pod bloga stejtment i wtedy udzielaj nieświadomym użytkownikom porad inwestycyjnych
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: Trochę manipulujesz. Ten wskaźnik wyznacza dołki od 2020 roku. Czyli jak sam widzisz, nie jesteś w stanie znaleźć słabych punktów. Możesz jedynie zanegować, bo nie jestem Papieżem albo CEO Nvidii.

jeśli jakiś wskaźnik w 2022 wyznaczył dolkek, to powtórzy się to w przyszłości
tom-ek12333 - @maniek74: Trochę manipulujesz. Ten wskaźnik wyznacza dołki od 2020 rok...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: Lepiej więc korzystać z tego co podpowiadają nam ludzie na twitterze lub wykopie/artykuły na onecie. Każdy musi wybrać.
Dzięki śmiesznym kreskom sprzedałem na tymczasowym samym szczycie JD.com z niewielkim zyskiem, kupione w poniedziałek.
tom-ek12333 - @maniek74: Lepiej więc korzystać z tego co podpowiadają nam ludzie na t...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz