Wpis z mikrobloga

  • 0
@IkdapS_: Dodając analizę techniczną, zmiany na rynku, mam przeczucie, że wyprzedaż jeszcze się nie skończyła a dopiero zaczęła. Mocno spadliśmy i teraz jest fala zakupów. Ja nie zamierzam zbyt długo trzymać swoich. Przymierzam się do TLT. Nie znamy dnia ani godziny kiedy znów szarpnie w dół tak jak ostatnio.

Czy jest tu jeszcze jakiś zwolennik hossy i ATH? Nie chodzi to o sentyment, że się popsuł. Po prostu coś pękło.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 przecież taka korekta na NVDA to żadna nowość, w kwietniu tez się cofnęła dość szybko o 20%, wcześniej podobny ruch jakoś pod koniec 2023, wiec inwestorzy tam już nie raz widzieli, co można zrobić z NVDA w kilka dni
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent: Jeżeli ktoś jest bardzo chytry i mu nie zależy to może poczekać do zamknięcia luki na 94$. Jednak jakby ktoś miał chęć w to wejść i rozumiał dlaczego, to może mu pociąg odjechać, kiedy cena zacznie rosnąć.
Dlatego trzeba samemu zdecydować. Nie wiem czy wydarzy się opcja 1 czy 2. Jeżeli akcje będą rosnąć i pojawi się optymizm to może być opcja 2.
tom-ek12333 - @NCindex-15procent: Jeżeli ktoś jest bardzo chytry i mu nie zależy to m...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz