Wpis z mikrobloga

Kiedyś moja matka, przerażona moją "niską samooceną" postanowiła poprawić mi humor. I mi powiedziała że mam wiele pięknych i atrakcyjnych cech. Jestem punktualny, prawdomówny, potrafie być bardzo uprzejmy, umiem się przyznać do błędu, dotrzymuje słowa, nie kłamie, nie pije i mam studia. Jakiś czas później jeszcze p---------a że jak skończe studia magisterskie, zrobie kariere i odziedzicze dom po ojcu to się jeszcze kobiety zaczną za mną uganiać. Bo do tego czasu wydorośleją i zaczną szukać stabilności i stateczności. Ja jej powiedziałem że chyba żartuje a ona mi z uśmiechem na ustach powiedziała że dlatego wyszła za mojego ojca. A było to małżeństwo niezwykle patologiczne, rozpadło się 12 lat temu i ojciec do dzisiaj jej nienawidzi. Więc no, od tamtej pory tylko czekam aż zaczne dobijać do trzydziestki tak jak skazaniec czeka na krzesło elektryczne. Ciągle mam nadzieje że się zbiore w sobie i w końcu się zabije do tego czasu. A matka nie ma pojęcia dlaczego z nią nie rozmawiam jak nie musze

#przegryw #incel #blackpill #samobojstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 8
@BlackpillNaCalego Żeby jej życzyć śmierci to nie nienawidze jej aż tak bardzo. Ale ostatnio zwracam uwage że nie mam do tej kobiety żadnych pozytywnych uczuć i nigdy nie mówie o niej dobrych rzeczy
  • Odpowiedz
Jestem punktualny, prawdomówny, potrafie być bardzo uprzejmy, umiem się przyznać do błędu, dotrzymuje słowa, nie kłamie, nie pije i mam studia. Jakiś czas później jeszcze p---------a że jak skończe studia magisterskie, zrobie kariere i odziedzicze dom po ojcu to się jeszcze kobiety zaczną za mną uganiać.


@JustFox: ale ci dowaliła ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@JasonLuv No i dokładnie o to jej chodzi. Moja matka kocha bycie służącym. Cały dzień wegetuje na kanapie i tylko się budzi jak trzeba coś dla kogoś zrobić. Jak nikt nic nie chce to ciągle wszystkim coś proponuje. No i by chciała żebym był dokładnie taki sam. I choć aż taki nadgorliwy to może nie jestem ale już się pogodziłem z faktem że jestem użyteczny tylko jako narzędzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@JasonLuv A, no i przez lata mnie straszyła że jak się nie będe tak zachowywał to mnie wszyscy znienawidzą i się nie będą do mnie odzywać. A że mało kto się do mnie odzywa to wniosek jest taki że musze się bardziej starać. Zryła mi tym psychike ostro i efekt był chociażby taki że w zeszłym roku dałem sobą pomiatać 4 miesiące w pracy bo się bałem odezwać i wylądowałem na
  • Odpowiedz
Jestem punktualny, prawdomówny, potrafie być bardzo uprzejmy, umiem się przyznać do błędu, dotrzymuje słowa, nie kłamie, nie pije i mam studia. Jakiś czas później jeszcze p---------a że jak skończe studia magisterskie, zrobie kariere i odziedzicze dom po ojcu to się jeszcze kobiety zaczną za mną uganiać.


@Eugeniusz_Zua:
czescmampytanie - >Jestem punktualny, prawdomówny, potrafie być bardzo uprzejmy, umie...

źródło: itsovder

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Eugeniusz_Zua: Co jeszcze pogarsza sytuacja to to że w 2018 jedna laska mną strasznie pomiatała i mi dawała fałszywe komplementy o tym jaki jestem "lojalny i pomocny" albo jeździła po mnie jak po psie że mam się bardziej starać. Wylądowałem przez nią z załamaniem nerwowym i sporą traumą na całe życie. Nienawidze się za to że byłem takim kretynem żeby na to pozwolić i serio chciałem się zmienić. Moja matka
  • Odpowiedz
@JustFox: Same toksyki i bluepille w rodzinie 😂. Nie da się słuchać tego p---------a. Niestety do rodziny i otoczenia nie dociera, że jesteś inny. Prędzej się zaćpam i zapije niż zostanę jakimś beta bankomatem. Człowiek trzeźwy, ale i tak wróci do tego wszystkiego, bo na trzeźwo się przy nich nie da wytrzymać xD.
Ja w związkach byłem najdłuższy trwał prawie 5 lat. Nie ma to sensu i nie nadaje się
  • Odpowiedz