Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieliście kiedyś sytuacje, ale taki jeden konkretny moment że uświadomiliście sobie że wasz partner "to ten"? Taki chwilowy moment który zadecydował

U mnie to chyba była miłość do tych samych zwierzaków i chęć spędzania aktywnie czasu razem, czego wcześniej nie doświadczałam


#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim takich momentów było sporo i czasem to był nie konkretny moment tylko ogólnie zbiór różnych sytuacji. Z takich rzeczy to był problem który nie umieliśmy oboje dobrze się skomunikować więc oboje przeczytaliśmy książkę o stylach przywiązania z której zrobiliśmy test i omówiliśmy swoje wyniki, wnioski z różnic i mogliśmy o wszystkim pogadać językiem z książki. Mój już mąż po pierwsze nie bronił się przed książką i traktował całą tą sytuację
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie, zazwyczaj wiem od początku czy komuś dać szansę czy nie (i czasem mnie to zwodzi) więc nie ma takiego pojedynczego momentu raczej spokojne rozwijanie relacji - ale miałem chyba odwrotnie, że ktoś zobaczył coś we mnie, przynajmniej tak to odczułem

Long story short, będąc ostatnio w górach #rozowypasek stwierdził że zna świetny skrót przez polną drogę. Okazało się że... to nie ta droga (xD) i musiałem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Tak. W sumie już nie pamiętam, co to było, ale pamiętam, że pomyślałam sobie, że to jest wreszcie TO () Od czasu do czasu zdarza się coś "wow" , co mnie w tym utwierdza i wtedy mam takie właśnie rozkminy - np. że w takiej sytuacji ktoś inny zareagowałby inaczej, ale nie ON, bo to jest właśnie TEN on :) ten właściwy.
  • Odpowiedz