Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na #trt, czyli walę teścia za kontrolą lekarza i kliniki. Lekarz przepisał mi HCG żeby jajka nie kurczyły się i żeby zachować płodność. Odmówiłem, bo jestem po wazektomii. Lekarz się pytał czy nie przeszkadzają mi małe jajka, powiedziałem że jest ok. Wtedy lekarz powiedział że mogę lecieć na samym teściu + symexie na zbijanie estro.

Ostatnio zauważyłem że te jajka mocno się obkurczyły, trochę jak na tym memie po prawej. Praktycznie non stop mam napiętą mosznę, rzadko kiedy mam mosznę jak po lewej żeby mi jajka "wisiały". Czuję się trochę przez to źle bo trochę jakbym tracił męskość. Niby libido jest ok, p---s się wydaje dzięki temu większy... partnerka nie narzeka, nie zauważyła chyba nawet różnicy w jajkach, ale jakoś mi tak dziwnie.

Bralibyście na moim miejscu HCG tylko żeby jajka mieć większe? Nie ukrywam że to dodatkowy koszt ok. 150zl/mc (mam recki apteczne, nie tykam niczego bez recepty)
#trt #testosteron #mikrokoksy #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na #trt, czyli walę teścia za kontrolą...

źródło: tylko-prawdziwy-facet-zrozumie-o_2017-07-01_12-34-27

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): niezly lekarz debil, odwzorowanie dzisiejszych czasow.
Sie pacjenta pyta czy ma pacjent ochote brac zasadniczo niezbedny hormon, do hormonu ktory juz pacejnt bierze

Szkoda ze to nie jest bait... bo jaja mi opadly. Moze lepiej by bylo gdyby ktos z silowni Ci to rozpisywal - nie zartuje
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Bralibyście na moim miejscu HCG tylko żeby jajka mieć większe?


@mirko_anonim: ja rozumiem ze ty jestes zwyklym chlopkiem z pola, ale lekarz powinien ci wytlumaczyc czemu musisz brac hcg - bo MUSISZ jezeli nie chcesz uniknac strat
  • Odpowiedz
Jestem na HRT czy też TRT i wbijam HCG. Może nie tylko z powodu jajek a z faktu że sam testosteron nie zastąpi Ci zerowego LH:

Nawet jeżeli pacjent nie planuje reprodukcji i nie zależy mu na utrzymaniu płodności, za wprowadzeniem hCG do protokołu leczenia TRT przemawia szereg istotnych korzyści. Receptory LH (hormonu, który naśladuje gonadotropina kosmówkowa) znajdują się w wielu narządach, przede wszystkim w mózgu. Mechanizmy ich działania są złożone i
  • Odpowiedz