Wpis z mikrobloga

a jakby to była lewaczka to byście ją wyzywali od zdegenerowanych dziwek za takie samo zdjęcie xd tfu


@Lefty: Jakby Morawiecki miał taką asystentkę bez kompetencji, działającą w branży beauty, na którą właśnie został obniżony VAT, też byście go wyzywali od najgorszych
trololo55 - > a jakby to była lewaczka to byście ją wyzywali od zdegenerowanych dziwe...

źródło: bekphnqftcb41

Pobierz
  • Odpowiedz
Jakby Morawiecki miał taką asystentkę bez kompetencji, działając w branży beauty, na którą właśnie został obniżony VAT


@trololo55: tusk obniża VAT na branże beauty, by jego asystentka osiągnęła korzyści finansowe z tego tytułu. No ku*rwa większej bzdury dawno nie czytałem. Gratuluję! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Nie powiedziałem, że zrobił to z tego powodu, napisałem jedynie, że byście skomleli tak samo jak pisowcy. Możesz też sobie założyć, że jest zwykłym kretynem lub zdrajcą biorąc sobie ukraińską bądź ruską agentkę na asystentkę. Jezus maria co by było jakby błaszczak taką miał! ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: wrzucisz takie zdjęcie na wykop - źle, bo czepiasz się biednej pani europoseł, nie wrzucisz takiego zdjęcia - też źle, bo masz tak bardzo sprany lewacki umysł, że nie zauważyłeś w tym niczego złego. Prawakom nie dogodzisz xDDD
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Pole dance (w Polsce) nie ma wiele wspólnego z tańcem to bardziej ćwiczenia i gimnastyka - bardzo trudne, niewygodne, bolesne, wymaga sporego wysiłku, efekty to głownie posiniaczone przetarte nogi, lepiej zbudowane plecy, i mięśnie brzucha i rąk. Celem tych ćwiczeń nie jest występowanie w klubach i układy taneczne tylko challengowanie skomplikowanych figur akrobatycznych przy rurze. Serio nie ma nic seksownego w tym że laska sie wspina robi jej się
  • Odpowiedz
festiwal fikołków, że te geje to jednak fajne chłopy i my też geje, a lewaki d--a cicho, bo nasze geje lepsze niż wasze pedały.


@aegypius: Będzie gadka, że m----n Mencwela to dobry chłopak, bo piwko jego pije. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konserwy tańczące na rurze to hipokryci, tak samo jak lewaki ich przez to wyśmiewające.

@wcfilmowe: a dlaczego taniec na rurze ma być zarezerwowane na libków? Gdzie tu wolność?
  • Odpowiedz