Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: taniec na rurze zawsze będzie dla chłopów powiązany z erotyką i tego się nie uda zmienić. Niezależnie od tego czy ktoś jest lewak czy prawak. Chłopy same siebie oszukują.
@mocarny_knur u Stanowskiego też ta Weronika czy tam Wiktoria na rurze fruwa i to całkiem nieźle.

Pytanie czemu te babki co na rurach sobie sie wygibają zawsze muszą mieć albo gołe dupska, albo gacie obcisłe. Baba zawsze musi dupsko
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: każdy głupek uważa że to tylko szydera taka, że to nie ma żadnego sensu nieważne, to jest SZYDERA

Skąd wiesz że mój komentarz to też nie szydera? XD
Nie wyłapałeś? xDD

Dlaczego ta asystentka cie tak boli skoro to
MikiGRU - @smutny_przerebel: każdy głupek uważa że to tylko szydera taka, że to nie m...

źródło: IMG_3152

Pobierz
  • Odpowiedz
@MikiGRU @MikiGRU przerażony jestem miałkoscią twego intelektu. Napiszę wprost, żebyś zrozumiał. Mój wpis w żaden sposób nie wyśmiewa kobiet tańczących pole dance. Wytyka jedynie hipokryzję prawej strony w tej kwestii, bo gdyby to była jakaś żukowska, to by tematu w żaden sposób nie odpuścili i już by to nie był zwykły taniec, a lewackie upośledzenie.
Cholernie mi przykro, że mam styczność z tak bardzo ograniczonymi intelektualnie użytkownikami, którym trzeba wyjaśniać
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: przecież to ty nic nie zrozumiałeś, a strugasz pajaca xDDD

Mój komentarz nie dotyczyl tego że tańczy poledance. Wystarczylo go przeczytać ze zrozumieniem XD
Wytłumaczę bo widze że to cie przerasta. Ktoś napisał że „o nie kobieta tańczy” a ty na to „Tusk ma asystentkę”. Mój komentarz odnosi się do tego, co jest wręcz oczywiste dla kogoś pełnosprawnego intelektualnie. Chodzi o to że robisz szydere z Zajączkowskiej, ktoś wytyka
  • Odpowiedz
@MikiGRU:

twój móżdżek ogarnia że można nie mieć nic do tego tańca ale też nie gadać że Tusk ma jakąś tam asystentkę? XD


to zdanie świadczy tylko i wyłącznie o tym, że tej szydery chłopcze nie zrozumiałeś.
Tekst o asystentce tuska miał tylko i wyłącznie ją podkreślić. A dalej to już tylko twoja wypaczona interpretacja i pokrętne tłumaczenia pierwotnej, kretyńskiej tezy.
  • Odpowiedz