Wpis z mikrobloga

Mam pytanie bo wiem, ze siedzi tutaj paru trenerów personalnych i może ktoś odpowie. Robię teraz redukcje i ćwiczę 3x w tygodniu+ 3x cardio w dni nietreningowe. Widzę, że większość ludzi ćwiczę 4 albo nawet 5 razy w tygodniu i teraz pytanie. Jaki będę miał profit na tej redukcji jak dodam jeszcze jeden dzień treningowy? Na chłopski rozum to poza dodatkową aktywnością=spaleniem kalorii to chyba wiecej nie zyskam, dobrze myślę?
#silownia #mirkokoksy #redukcja #mikrodieta #dieta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kasahara No na redukcji to progresu raczej nie zrobię, wiec chodziło mi o to czy warto dokładać teraz 1 dzien treningu czy nie ma raczej sensu i lepiej dodać w trakcie masy, a zamiast tego dodatkowego dnia treningu teraz to jeszcze jedna sesje cardio?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara niewielki w sumie, może 2 lata z przerwami. Ale zawsze patrzyłem na trening na redukcji jako utrzymanie masy mięśniowej zeby nie spadła zbytnio a nie na rozwijanie jej bardziej w tym czasie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx kurde serio na deficycie byłbym w stanie zrobić jakiś progres dodając więcej treningu w tygodniu? Nigdy tak o tym nie myślałem, bo sila mi zawsze spadała na redukcji
  • Odpowiedz
@zielinski998: moim zdaniem, skoro masz czas i chęci, to możesz spróbować. O ile nie będziesz robił jakiegoś mega ciężkiego tego dodatkowego treningu na siłowni, to na pewno nie zaszkodzi a może pomóc.
  • Odpowiedz
@zielinski998: żeby progresowac na redukcji, musisz być świeżak, ulaniec, nie mieć wiele zajęć poza siłką tzn. spać dobrej jakości snem odpowiednio długo i w ciągu dnia nie przemęczać się fizycznie i psychicznie.
W innym wypadku ta siła będzie lecieć, znacznie wcześniej niż poniżej 10% BF. Jedyne kiedy sam progresowalem na redukcji to były studia. Potem jak doszła praca i obowiązki to nie było tak kolorowo no i staż rósł, więc
  • Odpowiedz