Wpis z mikrobloga

Siema mam pytanie, dzisiaj godzina 14. Dzwoni do mnie 2 razy jakis numer i kobieta mi nawija że z jest z urzędu skarbowego i się pyta czy chce wystawiać fakturę vat czy nie bo zaznaczyłem w formularzu vat-r że chce ulgę bez vatu a ona rozpatruje właśnie mój wniosek. Potem mi nawija że mam jej na adres email wysłać dowód zamieszkania czyli np. umowe wynajmu mieszkania, no i sms-em wysłała mi email który ma końcówkę mf.gov.pl.
I się tak zastanawiam czy to serio ktoś ze skarbówki sobie weryfikuje mój wniosek czy to jakiś przekręt.

#dzialalnoscgospodarcza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matthew44344: serio.

Opis działalności i akt własności albo umowa najmu to standard. Mail sms-em to trochę dziwne, ale może wydawałeś się wyjątkowym gamoniem xD i chciała jak krowie na miedzy podać
  • Odpowiedz
  • 0
@kuncfot: no jak sie zmieszalem bo mowie jej ale ja chce wystawiac fakture vat, a ona tak no to se zmien podpunkt 30 i bedzie git, potem mi mowi o tym akcie wlasosci, i ja mowie a jak to pani dac. A ona ze mail mi podesle Xd dzieki za odpowiedzi bo troche nie skumalem ocb a za bardzo info nie moglem o tym znalezc.
  • Odpowiedz