Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to co słyszę i to co się dzieje. Ależ Stonoga złapał Stanowskiego. Swoją drogą nie spodziewałem się, że to jest tak otwarcie. „Wiecie jaką mamy linię”, „Ziobry nie ruszamy”, „Tematu Funduszu Sprawiedliwości nie ruszamy”. Niesamowite! Stonoga jest wielki kurła, pięknie go załatwił xD

https://x.com/gazetastonoga/status/1820526575756169331?s=46

#kanalzero #polityka #bekazpisu #4konserwy #neuropa
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leniek: ja rozumiem, że tasujesz się do stonogi, bo to był jeden z twoich mokrych snów, żeby coś wypłynęło na stanowskiego, ponieważ nie po drodze ci z jego poglądami ale jednak wstrzymałbym się z ostateczną opinią. Przecież oni komentowali ten fundusz. Pamiętaj, że stonoga to oszust i manipulant
dobry-informatyg - @Leniek: ja rozumiem, że tasujesz się do stonogi, bo to był jeden ...

źródło: GUPYvdTXoAAPpXY

Pobierz
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: niewiele rozumiesz Mariuszku, choć na pewno wydaje Ci się że jest wręcz przeciwnie.

Odpal sobie Mazurka z Zakolakiem na uspokojenie albo inne masakrując mentzeny czy bambarylki
  • Odpowiedz
@Leniek: Piszesz jakbyś miał wylew. Jesteś mniej merytoryczny niż ludzie, których próbujesz wyszydzać. Twoja linia argumentacji, to ciągłe brednie o "Mariuszach z Brajton". Nienawidzisz kogoś tak bardzo, że przysłania ci to normalne myślenie. Trochę beka, trochę współczuję, polityczny piesku
  • Odpowiedz