Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #medycyna #zdrowie #choroby #hormony #trening #niebieskiepaski #rozowepaski

Fizjo mi polecił zrobić badania hormonów. Mam podwyższony testosteron (ten ogólny) i estriadol. Z czym to się może wiązać? Ogólnie jestem naturalem, z tym że się zdziwiłem tym testosteronem, bo mało śpię i czuję się mega zmęczony. Po drugie przyrostów wielkich nie mam.
LadnyChlopczyk - #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #medycyna #zdrowie #choroby #hormo...

źródło: IMG_5135

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KnurJajcaty: a wiesz jak normy laboratoryjne są ustalane? :) Na podstawie właśnie statystyk zdrowych osób nie skarżących się na dolegliwości. Dodatkowo z testosteronem jak innymi wynikami statystycznie będzie lekki rozjazd z racji aparatury i metody, którą posiada dane labolatorium, dlatego w jednym np. masz normę 280-800 ng/dl a w drugim 290-1000 ng/dl np. 880 z jednego będzie tożsame z 1000 drugiego, bo np. posiadało inny zakres w polu widzenia maszyny
Kasahara - @KnurJajcaty: a wiesz jak normy laboratoryjne są ustalane? :) Na podstawie...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-5 o 14.32.44

Pobierz
  • Odpowiedz