Wpis z mikrobloga

Kolejna z transformacji spod mojej ręki.

98kg->70kg.

Półtora roku czasu, dużo momentów w których po prostu staliśmy w miejscu bo chłopak studiował i nie miał głowy do trzymania się w 100% planu.

Ostatecznie w ostatnim miesiącu wziął się mocno w garść i dociął w ekspresowym tempie ostatnie 4-5kg.

Mieliśmy momenty gdzie na jednej wadze staliśmy nawet 3 miesiące, więc jak widać nie każda redukcja jest taka prosta.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#odchudzanie
#chudnijzwykopem
Lewusx - Kolejna z transformacji spod mojej ręki. 

98kg->70kg.

Półtora roku czasu, ...

źródło: IMG_9278

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx gratulacje dla podopiecznego za wytrwałość, bo wielu na jego miejscu rzuciłoby w #!$%@? redukcję i nigdy do niej nie wracało uznając, że to nie dla nich i gratulacje dla prowadzącego, bo prowadzenie kogoś w tak szarpany sposób i przy jedynie okresowym maksymalnym zaangażowaniu jest pewnie piekielnie trudne.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Bardzo fajne przemiany ostatnio wrzucasz. Ta również jest ciekawa. Czy mi się wydaje czy ten delikwent ma pecha do brzuśców mięśni brzucha? Nie dość że abs wydaje się wąski, trochę asymetryczny to jeszcze pojedyncze kraty są takie długie?
  • Odpowiedz
@Lewusx: A to ogólnie można mieć spore mięśnie pod tłuszczem? Czy to raczej nie zależy od genetyki. Chodzi mi o taką osobę co nic nie robi ze sobą i ma np pracę biurową. Taka że nic nie robiąc jest już w miarę ok.
  • Odpowiedz