Wpis z mikrobloga

Wpis o Polkach jak to niby bez problemu wskakują do łóżka kolorowym/zagranicznym a dla Polaków mają niby listę wymagań i ze według was jest to ewenement na skalę światową.

W moich poprzednich wpisach możecie przeczytać jak to urodziłem się za granicą i ze całe życie prawie spędziłem na zachodzie. Więc co prawda to jest teraz anegdodyczne ale jednak 17 lat obserwacji zrobiło swoje. W Polsce mieszkałem w latach 2008-2015.

Poznałem wiele Polek, za granicą na wakacjach, w Polsce, czy nawet Polonusek urodzonych w innym kraju ale z rodziców Polaków. Wszystko rozbija się o pare czynnikow:

Po pierwsze, nie wszystkie Polki tak postępują tylko pewna zakompleksiona część społeczeństwa która nigdy nie miała pieniędzy by wyjechać za granicę.

Po drugie, brak kolorytu w Polsce i ciekawosc (połączona z niewiedza). Na korzyść każdego chłopa działa to że jest oryginalny i unikalny. Wyższy facet przyciąga uwagę, bogaty facet przyciąga uwagę, facet który ma unikalna pasję która przynosi jeszcze pieniądze też przyciaga uwagę (pasja bouldering vs pasja picia piwa ogladajac mecz). Dlatego też jak dziewczyna jest otoczona przez 20 lat przez białych facetów jak ma przed sobą wysportowanego Marokanczyka to jest ciekawa. Ty nie bylbys ciekawy jakby Tobą interesowała się ładna Koreanka która przyjechała na wymianę studencką do Polski?

Po trzecie, to nie tylko Polki ale wszystkie dziewczyny z biedniejszych krajow (drugi swiat), ale dlaczego tyle się mówi o Polkach? Bo w odróżnieniu od innych średnich krajów, Polki mają wreszcie więcej pieniędzy więc mogą podróżować, do tego kraj ma 20 mln Polek i Polki mówią w językach obcych. Więc to normalne że widać ich więcej za granicą czy na internecie niż np Rumunek czy Tybetanek. Nie wiem czy siedzicie na jakiś takich forach jak wykop ale dla innych krajów? Od biedy może to być subreddit danego kraju. Wszyscy faceci na takich forach cisną bekę ze swoich krajanek. Czy to fora kolumbijskie, meksykańskie, brazylijskie, filipińskie, koreańskie. Oj polecam poczytać co się dzieje w korei - tam kobiety mają takie wymagania że koreański Chad 10/10 jest niewystraczajacy natomiast John ze Stanów 6/10 ma branie bo ma blond włosy i paszport

Po czwarte, łatwość przyjechania do Polski. Brytyjczyk za parę funtów w 2h przyjeżdża sobie do Polski gdzie jest tanio, mówią po angielsku, bezpiecznie i każda dziewczyna jego (tak sobie myśli). Nie musi lecieć 15h do Kolumbii i nie będzie go to kosztować miesięczna pensje.

Po piąte, hipergamia i szukanie najlepszego “samca”. To jest przypadłość każdej dziewczyny, obojętnie czy polki czy nie. Jak dziewczyna widzi wysportowanego dobrze ubranego Francuza w klubie to już widzi przed sobą wakacje nad lazurowym wybrzeżem i dziecko co będzie miało lepszy start.

Dlaczego to wszystko pisze? Bo poznałem dużo Polek co wiązały się z obcokrajowcami, dużo Polonusek co przyjechały do Polski i związały się z polakiem oraz dużo Polek co leciały na zagranicznych gości w klubach. Sam nie raz byłem brany za obcokrajowca kiedy byłem w Polsce bo nie wyglądam na Polaka i mówię nativnie w 4 jezykach. Lapaly mnie dziewczyny za rękę, chciały tańczyć stawiały drinki. Nigdy tego nie wykorzystałem bo najczęściej po 5-10 minutach przechodziłem na język polski. I co jest najgłupsze? Że z automatu takie dziewczyny traciły zainteresowanie bo myślały że nie jestem przepustka do lepszego życia. A jakby trochę więcej dopytaly np skąd mówię w tyłu językach to by się zdziwiły.

I wiecie w czym jest największy problem? W braku edukacji oraz w braku szacunku:

Brak edukacji - dziewczyny nie widzą że dużo facetów z zagranicy co przyjechało do Polski,przynajmniej w latach 2004-2015 to były ichniejsze przegrywy. Piąty sort co sobie nie poradził w swoim kraju lub żadnym innym i ich jedynym atutem było to że mówią w innym języku. Przyjechali do Polski by zrobić karierę na tym że mówią po włosku albo otworzyć pizzerie (bo mniejsza konkurencja). To tak jakby polak biedak wyjechał8 do Wietnamu i dostał tam pracę tylko dlatego że mówi po polsku do call center.
Brak edukacji również co do kultury, mało kobiet wie jak zachowują się np arabscy mężczyźni, (urodziłem się w kraju arabskim i mieszkałem tam jak byłem dzieckiem). Mało kobiet Wie jak wygląda kultura somalijska. Jest to zderzenie na które nikt nie jest gotowy. Francuzki, Niemki, Amerykanki wiedzą jak wygląda życie z kolorowym i dlatego jest tak mało tam mieszanych par. Na 30 Francuzek prawniczek które znam 1 jest z bagotym hindusem urodoznym w Londynie, 20 z Francuzami, 5 singielki, 4 z białym chłopem z innego kraju a la Niemcy, Anglia czy stany.

Brak szacunku: brak szacunku od innych Polaków, brak poczucia własnej wartości oraz brak szacunku ojca do matki.
Jeżeli młoda dziewczyna która dorastała w latach 90-2000 widzi jak ojciec traktował jej matkę to będzie uprzedzona do Polaków.
Jeżeli młoda dziewczyna w wieku 16+ ciągle ma kontakt z niedojrzałymi chłopakami to też wyrobi sobie pewna opinie. Do tego jak ciągle jest obrażana to też jej poczucie wartości będzie niskie i będzie szukała tego poczucia w rękach egzotycznych facetów.

Podobny schemat, ale z małym twistem, widziałem u dziewczyn z Meksyku (miałem dziewczynę z Meksyku), kolumbijek(kręciłem kiedyś) z Hondurasu(koleżanki Ex) itd. Takie dziewczyny też wskakują od razu do łóżka bo one wiedzą że to jest droga do lepszego życia ale przez to że każdy tam ma rodzinę w stanach to one wiedzą jak wyglądają pary mieszane i ze to bardzo trudne psychicznie - stają się niewolnicami białych facetów. Ale dlaczego twist? Bo one to wiedzą i wskakują do łóżka by dostać coś tu i teraz, a nie promesę lepszego życia w przyszłości. Latynoski chcą od razu dostać prezent, biżuterię, wyjazd, obiad za lozko. Polka chce tylko zainteresowania sobą oraz nadzieja ze będzie jeździć do teściów do Włoch. Latynoski się nie łudzą. Moja była meksykanka była właśnie dzieckiem mieszanym, matka latynoska, ojciec Kanadyjczyk co zostawił od razu po urodzeniu i płacil alimenty. I dlatego np ona szukała chłopa który będzie też biały (zapewni byt), ale który nie zostawi (jak jej ojciec), i pozwoli na jej autonomie (wzorzec z mamy a nie z Meksyku gdzie facet ma się wszystkim zając i przynieść w zębach place).

No dobra ale czy da się to naprawić w Polsce? Tak ale dopiero za 20-30 lat. Jak będzie tak kolorowo w Polsce że Polki dowiedzą się co to znaczy wiązać się z kolorowym “i luv u”. Też za 20 lat jak młode dziewczyny wychowane przez samotne matki zorientują się że wybór partnera przez ich matkę nie był najlepszy. Jak naucza się że wartość (moralną) zyskuje się wtedy kiedy może się coś zrobić a się tego nie robi. Jak dla kobiety najłatwiejsza rzeczą jest pójść do łóżka to jaka jest z tego wartość? Zerowa, niszczy to tylko mozg. To tak samo jakby co drugi facet był dumny z tego że tygodniowo pije jedna lyche. No nic niesamowitego a świadczy to o jakimś problemie co nie? A gość co nie pije à moze chyba jest bardziej szanowany? Albo pewni panowie mówiący w agresywnym języku 80 lat temu że mógł strzelić a nie strzelił.

Ale też to się zmieni jak Polacy zyskają pewnosc siebie a nie ze będą się cieszyć z każdego tekstu obcokrajowca ze “polska to fajny kraj”.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #takaprawda #emigracja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P4ncak3: opisałeś polki z polski ale nawet te wychowane za granicą preferują czarnych i śniadych xd

jak ma przed sobą wysportowanego Marokanczyka to jest ciekawa


Przecież one tak mają jak nawet zobaczą Pajeeta 170cm wzrostu w kapeluszu z okrągłą twarzą i brzuchem wywalonym xd
  • Odpowiedz
  • 0
@dekogangster: te wychowane lub urodzone za granicą nie wola śniadych... Te które wyjechały w wieku 20-25 lat za granicę to tak. Ale te które się urodziły np we Francji czy Kanadzie to uwierz mi że nie preferują bo wiedzą co i jak.
  • Odpowiedz
Wpis o Polkach jak to niby bez problemu wskakują do łóżka kolorowym/zagranicznym a dla Polaków mają niby listę wymagań i ze według was jest to ewenement na skalę światową.


@P4ncak3: Generalnie to jest prawda, wystarczy zobaczyć co się dzieje w klubach oraz na mieście przysłowiowym chociażby. Niektóre laski mają mokro jak ktoś zaczyna mówić swoim koślawym łamanym angielskim i ma inny kolor skóry. Sam mam taką znajomą klubowiczki z czasów
  • Odpowiedz