Wpis z mikrobloga

@shinoda1990: A skąd wiadomo, że to biali podpalili tą kawiarnie?
Z tego co mi wiadomo, to Turcy z kimś tam się nie lubią i często dochodzi do jakiś bójek, starć między nimi. I to nie tylko w Anglii.
  • Odpowiedz
@shinoda1990 w jaki sposób zwykli obywatele mogą wyładować złość na politykach którzy doprowadzili do problemu inaczej niż zamieszkami? Napisać negatywny wpis na Twitterze?
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że prawicowe środowiska niszczą i podpalają normalnie pracującym ludziom biznesy, kawiarnie etc. Bo ci są np. z Turcji?


@shinoda1990: pewnie tak - troche slabo, bo mocno zerznete z francuskich i amerykanskich lewicowych srodowisk. Ale coz, jaki kraj taka prawica.
  • Odpowiedz
Te wszystkie powybijane szyby, skradzione telewizory, zadyma na ulicach, to było pokojowe?


@mk321: Stary, jak tracisz koncentracje po jednym zdaniu to #!$%@? na TikToka, a nie zawracasz ludziom dupę.
  • Odpowiedz
@Davidozz: Ten sam Tommy Robinson co kiedyś porównywał Polaków do zwierząt i mówił, że niszczą wielką Brytanię?

Zabawne, że kiedyś jeździł po polskich imigrantach jak szmatą po podłodze ale kiedy zmienił narrację na imigrantów muzułmańskich to nagle stał się bohaterem dla polskich prawaków
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że prawicowe środowiska niszczą i podpalają normalnie pracującym ludziom biznesy, kawiarnie etc. Bo ci są np. z Turcji?


I robią to dlatego, bo złapali się na fejkowe informacje, że ten czarny nożownik był nielegalnym imigrantem, islamistą. Po czym okazało się, że typ nie był imigrantem, urodził się w UK. Dodatkowo z islamem też nie miał nic wspólnego, jego rodzice są chrześcijanami, a on sam coś tam działał w
  • Odpowiedz
@shinoda1990: nie to jest outcome za całokształt Muslimow w uk ,zbierało się przez lat x na to co się teraz dzieje.Pm i podwójne standardy policji nie pomagają.
Nawoływania ich radykalnych przywódców także nie pomagają.
  • Odpowiedz
Zapytam jeszcze raz - jak pijany Rosjanin potrąci babę na pasach to profilaktycznie będą palić polskie delikatesy pod Londynem? Czemu nie? Przecież to taka sama logika jak palenie kebabów w odpowiedzi na zbrodnię gościa z Rwandy


@Nusantara: Tak jak mówiłem problemem nie był gość z Rwandy tylko gigantyczne napięcia społeczne. Imigrant to imigrant. Czego nie rozumiesz. To nie problem jednego człowieka, potomka imigrantów z Rwandy tylko tysięcy przestępstw popełnianych codziennie
  • Odpowiedz
@abc3: W końcu musiało do tego dojść po dekadach masowej, niechcianej przez nikogo imigracji. Po co jest demokracja kiedy politycy każdej partii działają na szkodę własnego narodu?
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że prawicowe środowiska niszczą i podpalają normalnie pracującym ludziom biznesy, kawiarnie etc. Bo ci są np. z Turcji?


@shinoda1990: Źle rozumiesz, tam nie ma prawicy.
  • Odpowiedz
nie, dobrze rozumie


@Tymajster: Źle rozumie. Wszelkiej maści patologia podpinając się pod protest normalnych ludzi, wykorzystując sytuację, robi to co zawsze robiła - kradnie i niszczy.
  • Odpowiedz
czego to ma dowodzić?


@Krzakol: nie wiem, po prostu napisałem fakty bez żadnej opinii. Losowy Turek został ofiarą, rozumianej w jakiś sposób, odpowiedzialności zbiorowej.
  • Odpowiedz