Wpis z mikrobloga

@abc3: Czy ja dobrze rozumiem, że prawicowe środowiska niszczą i podpalają normalnie pracującym ludziom biznesy, kawiarnie etc. Bo ci są np. z Turcji?

I robią to dlatego, bo złapali się na fejkowe informacje, że ten czarny nożownik był nielegalnym imigrantem, islamistą. Po czym okazało się, że typ nie był imigrantem, urodził się w UK. Dodatkowo z islamem też nie miał nic wspólnego, jego rodzice są chrześcijanami, a on sam coś
  • Odpowiedz
@abc3:

Źle to rozumiesz

Przecież sam wrzuciłeś link do artykułu, z którego tak wynika xD

Przez kraj przetacza się fala protestów o charakterze antyislamskim, rasowym i skrajnie prawicowym w skali, jakiej nie było od lat. Przyczyniły się do nich fałszywe, jak się później okazało, pogłoski, jakoby sprawca był nielegalnie przybyłym do Wielkiej Brytanii muzułmańskim azylantem
  • Odpowiedz
Źle to rozumiesz


@abc3: nie, dobrze rozumie. Prawicowa swołocz dokonuje losowej huliganki.
Jak podobne sceny się działy podczas protestów BLM to tagowałeś bekazprawaków?
  • Odpowiedz
@abc3:

Racja Mirku, media to ściek. Protestują zwykli, wkurzeni ludzie, klasa robotnicza, nie żadna skrajna prawica.


Fejkowe informacje o "nielegalnym imigrancie, islamiście", które w sporej mierzę przyczyniły się do tych protestów też rozpowszechniała zwykła klasa robotnicza?
Bo z tego co widziałem to właśnie prawicowi działacze na Twitterach wrzucali te fejki, nawet
  • Odpowiedz
  • 31
@abc3 trzeba przyznać, że protestujący mają trochę racji, niekontrolowana imigracja może powodować problemy i destabilizować kraj. Około 400 lat temu do Irlandii przyjechali imigranci z Anglii i do dziś kraj nie może sobie z tym poradzić.
  • Odpowiedz
Teraz mentalnością niczym się nie różnią od bydła BLM i syfu, który był po Floydzie.


@shinoda1990: Ja tylko zwrócę w tym miejscu uwagę, że protesty BLM miały charakter ogólnonarodowy, a nawet międzynarodowy i ludzie pokojowo protestowali na ulicach ze swoimi politykami. Nie mam dokładnych liczb, ale te zadymy to był margines. Nawet jeśli sam przekaz, że policjanci mordują czarnych był fałszywy to otworzył bardzo konstruktywną dyskusję o tym jak powinna
  • Odpowiedz