Wpis z mikrobloga

@shinoda1990: ale wiesz że 100 lat temu Anglia była cała biała i Axel Rudakubana syn imigrantów z Rwandy o czarnym kolorze skóry byl zapalnikiem do tego co #!$%@? ich rząd w ostatnich latach? Tam z wspaniałej krainy ciągle czyta się o murzynskich porachunkach, o codziennym dźganiu nożem i to najczęściej nie zadźga jakimś cudem biały białego tylko o dziwo w mixie…
  • Odpowiedz
Po czym okazało się, że typ nie był imigrantem, urodził się w UK.


@shinoda1990: tak płynęła w nim czysta Brytyjska krew.
Nie dziwię się ludziom, że mają dość polityki otwartych drzwi. To co się teraz dzieje, to namiasta niepokojów społecznych jakie będę miały miejsce w najbliższych dekadach.
  • Odpowiedz
@Holaustin

Nie mam dokładnych liczb, ale te zadymy to był margines.


To nie był margines. Zobacz sobie filmy, ile tego było.

Najlepsze: nie mam danych, ale na pewno to był margines xD
  • Odpowiedz
To nie był margines. Zobacz sobie filmy, ile tego było.


@mk321: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jak oglądałeś w kółko te same filmiki na głównej wykopu to nic dziwnego, że żyjesz w alternatywnej rzeczywistości XD.
  • Odpowiedz
marszach to nie narodowy John, tylko przeważnie zwykli ludzie,


@KochanekAdmina: Większość ludzi na tych protestach to white trash na zasiłkach. Kto inny zamiast siedzieć w pracy idzie bić się z policją na ulicy?

ludzie nie chcą ani Tureckich ani Afrykańskich restauracji u siebie. Nie chcą tych ludzi w ogóle obojętnie czy to gangus czy przedsiębiorca.

Aha. Czyli można normalnie spalić komuś lokal czy samochód? Nie lubię tajskiej kuchni to mam
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że prawicowe środowiska niszczą i podpalają normalnie pracującym ludziom biznesy, kawiarnie etc. Bo ci są np. z Turcji?


@shinoda1990: anglia to nie miejsce dla turków tylko dla anglików, jak sama nazwa wskazuje
  • Odpowiedz
@biaukowe: Ci Turcy otwierają tam biznesu, zatrudniają ludzi i płacą podatki na utrzymanie kraju. W odróżnieniu od prawicowych troglodytów żyjących na zasiłkach i spędzających dnie na sączeniu piwa w pubie
  • Odpowiedz
@biaukowe: Są też ludzie co potrzebują od czasu do czasu wyjść do francuskiej, tureckiej czy tajskiej restauracji i cieszą się mając taki lokal w mieście. Ale idiota jedzący najtańsze mielone z marketu i popijający sikaczem nie zrozumie idei chodzenia do restauracji.
  • Odpowiedz
@shinoda1990: dzięki za info - w googlach szukałem to znajdywało mi artykuły o tej tragedii ale bez podania 'backgroundu' napstnika.

A czy 'the sun' i 'the mirror' nie są jakimiś brukowcami w UK typu nasze Fakt/SE/Pudelek? Pytam bo tak jak i nie wierze w rzetelne informacje w 'Do rzeczy'/'Wyborcza' to tez staram się unikać brania za pewnik informacji z temu podobnych gazet. Bo wiesz - czym bym się różnił wtedy
  • Odpowiedz
@huopZeWsi: A ty jeszcze nie? Ciągle czytam na wykopie, że Europa za chwilę zmieni się w kalifat. To przyjąłem Islam za wczasu żeby potem nie stać w kolejkach do meczetu w czasie przymusowych konwersji narzuconych przez UE.
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Nie rozumiesz. To był tylko katalizator do wybuchu protestów przez to co się w UK dzieje od co najmniej 20 lat. Ten gość to Rwandyjczyk i protesty są przeciwko imigracji, legalnej i nielegalnej z tego typu części świata. Tak, wiem że akurat on urodził się w Walii ale jego rodzicie nie. Gdyby oni nie zostali do UK wpuszczeni to ten złoczyńca by w UK nie mieszkał i nie mógłby
  • Odpowiedz