Wpis z mikrobloga

  • 17
Jakąś Anetka z działu kreatywnego Eurosportu myślała że ma bardzo dobry pomysł żeby zabrać Podsiadło. Wyszła delikatna kupa
  • Odpowiedz
  • 432
@handsomejack O to, że dla smutnopolactwa Podsiadło pokazujący od kuchni igrzyska to głupota. Smutnopolactwo za to jeszcze niedawno z zachwytem oglądało Jakimowicza, Wujka Samo Zło i Najmna wypowiadajacych się w temacie bezpieczeństwa państwowego, ustroju prawnego, trójpodziału władzy, gospodarki i polityki zagranicznej XD
  • Odpowiedz
@Parker_ Może chodzi tylko o to, że facet myśli, że jest dowcipny a jest po prostu śmieszny a każdy boi się mu to powiedzieć? Co do koszulki ok, co do beki z lewicy to też nie o co ten ból. Ja go nie oglądam bo mnie nie śmieszy i nie bawi.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Parker_: bez kitu, wujek samo zło i Kodym z Apteki w pisowskiej szczujni to coś czego nigdy tym ludziom nie zapomnę. Fanem ich nigdy nie byłem, ale po tym gdzie się znaleźli stracili resztki szacunku. Jeszcze ponoc za marne kilka stów... Na magazyn wolałbym iść zarobić, przynajmniej mógłbym sobie w oczy spojrzeć w lustrze przed snem.
  • Odpowiedz