Wpis z mikrobloga

Legia z Brøndby gra raczej o awans do fazy grupowej, większość nierozstawionych to półeczka niżej. Swoją drogą widać drastycznie co daje "głupie ciułanie punkcików do rankingu".
Wisła i Sląsk mówią papa. Wciąż nie mogę przeboleć że to oni awansowali do pucharów zamiast jakiejś pełnosprawnej drużyny.
#mecz #legia #wislakrakow #slask
thorgoth - Legia z Brøndby gra raczej o awans do fazy grupowej, większość nierozstawi...

źródło: GT7UpCFXYAA_MSZ

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth miałem na myśli wyłącznie szanse w rozstawieniu i pod względem trudności przeciwnika, oczywiście, że Legia ma większe szanse na awans, bo to klub półkę wyżej na ten moment w każdym aspekcie.
  • Odpowiedz
@Serghio: naucz się pisać zwięźlej, bo proste argumenty i pomysły przekazujesz tworząc potok słów i myśli których po prostu nie chce się czytać.

Opierasz się na subiektywnych odczuciach typu "za dużo" (ile za dużo?), "niedokładnie" (jak bardzo niedokładnie?) itd. przez co trudno to traktować poważnie (bo te rzeczy są kwantyfikowalne i można je wyszukać, ale rezultat takich poszukiwań by ci się nie spodobał). Wrzucasz artykuł kogoś kto w ogóle nie
  • Odpowiedz
@tyrytyty: To nie mój problem, że dla Ciebie czytanie wymaga większego wysiłku.

Powszechnie wiadomo na jakiej zasadzie działa ranking ELO, na tej podstawie można wywnioskować jakie ma też wady.

Moim zdaniem w pół-zamkniętej lidze się nie sprawdzi, za wyjątkiem sytuacji, gdy ranking ELO jest zerowany co sezon, bądź punkty utrzymywane są z maksymalnie poprzedniego sezonu (najlepiej wg. kolejności zdobytego miejsca). W sytuacji Motoru Lublin - po wejściu do Ekstraklasy nie powinien wkraczać z rankingiem z 1 ligi, a na przykład z określoną liczbę punktów na start, dajmy na to 1500, czy tam średnią wszystkich drużyn. Jego ranking nie jest miarodajny, bo nigdy nie miał możliwości grania z klubami z
  • Odpowiedz
czytanie wymaga większego wysiłku.


jeśli chcesz być doedukowany w jakimś temacie przez kogoś kto zna się na nim lepiej od ciebie to nie marnuj czasu tej osoby - nie chodzi o długość per se, a możliwość znacznego skrócenia tych wywodów. Czytanie ich nie jest trudne, lecz nudne.

Powszechnie wiadomo na jakiej zasadzie działa ranking ELO


@
  • Odpowiedz
Czytanie ich nie jest trudne, lecz nudne.


To nadal nie mój problem.

nie przeszło ci przez głowę nawet przez chwilę że ktoś mądrzejszy od ciebie dawno zauważył ten problem i postarał się zaimplementować rozwiązanie go?


Masz
  • Odpowiedz
  • 1
@Bury_Zenek: oby nie było takiej konieczności.
Dodatkowo, wywalenie Brøndby byłoby podwójnie korzystne bo to nasz bezspośredni rywal do tych 2 miejsc w LM.
Nasz przedstawiciel wchodzi do grupy zbierać punkty a ich nie wchodzi.- sytuacja lepsza niż gdybyśmy przeszli kogoś neutralnego.
  • Odpowiedz