Wpis z mikrobloga

#tenis #paryz2024

W sumie idealne zdjęcie. Ten pan po prawej (co byście o nim nie myśleli) powinien mieć 3 złota olimpijskie. Tak samo głowa nie dojeżdżała w najważniejszym momencie
Erimar - #tenis #paryz2024

W sumie idealne zdjęcie. Ten pan po prawej (co byście o n...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Erimar: ja bym ich jednak nie porównywał. Fajdek jest wręcz synonimem tekturowej psychy, a Świątek... ze Świątek jest taki problem, że ona ma przehajpowany mental. I potem ludzie są w szoku, że proste mecze potrafi przerżnąć.

Nie mniej ona ogólnie pod tym względem nie jest zła. Po prostu ludzie mają przesadzone opinie na ten temat.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: być może, ale z tymi opiniami na ten temat odbijamy się od ściany do ściany.

Tutaj jej mental jest porównany do Fajdka, kilka postów niżej jest porównany do Djokovicia. Czyli raz jest wybitny, innym razem leży na dnie.

A prawda leży gdzieś po środku, to znaczy Świątek ma jeszcze ten mental do przepracowania, ale gdyby był tak beznadziejny, to Iga nie miałaby 5 szlemów na koncie.

Znam tenisistki, które
  • Odpowiedz
@waro no właśnie ja to widzę inaczej. Technicznie i fizycznie ona jest największym talentem od czasów Venus. W sumie ona to taka biała Venus jest. Według mnie stać ją na 2x więcej sukcesów. Tylko że jak jest zbyt duża presja to coś u niej się zacina. Nawet ta jej seria wygranych pod rząd. Jak zaczęło się robić głośno i cały świat zaczął na nią patrzec czy pociągnie serię zwycięstw dalej to
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: ale ja się zgadzam ogólnie. Iga ma chyba największe doły w całym tourze. I niepokojącym jest, że sama nie potrafi się z nich podnieść jak już w nie wpadnie.

Nie mniej są gorsi od niej pod tym względem.
  • Odpowiedz