Wpis z mikrobloga

@adrninistrator: jaka praca? Jak siedzisz przy kompie to co za różnica jak ubrany? Kontakt z firmami zewnętrznymi to coś innego. Był jakiś oficjalny dress code?

Dzwoń do MINISTRY BONK. Spotkała się i pomaga lasce która miała problemy przez brak stanika w pracy to NA 100% ci pomoże ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@adrninistrator Do mnie w kołchozie wbija jakiś czas temu kieras, ja też w krótkich spodenkach bo na dworze ponad 30 stopni i wyglądam za mało jak robol i słyszę - jesteś nieprzygotowany do pracy. O.o

Akurat mój ubiór nie bardzo ma cokolwiek wspólnego ze stanowiskiem. No ale ok. A kierasa pozdrawiam bo pomijając takie detale to mimo wszystko bystry gość.
  • Odpowiedz
Właśnie w mojej pracy przyczepili się do mnie za to, że przyszedłem w krótkich spodniach. Co zrobić?


@adrninistrator:
Sprawdzić w umowie czy jest napisane, że nie wolno albo czy jest określony jakikolwiek ubiór, w jakim powinien przyjść pracownik. W zależności od wniosków: przeprosić i więcej nie ubierać krótkich spodni albo odpowiedzieć, że nie masz obowiązku przychodzić w długich, bo nie jest to wyszczególnione w twojej umowie.
  • Odpowiedz
@adrninistrator korpo czy januszex? Jak korpo to każ się tytuować ona/jej i poskarż się wyżej u jakiejś #!$%@? od równości, że bronią Ci być dobą czy inny #!$%@?.
  • Odpowiedz