Wpis z mikrobloga

Kurła jak gnije z tych wszystkich PanówCyferek, Byków z wallstreet i jego stu multikont oraz innych spadkowiczów z ich milionami analiz i mądrych słów xD
Ale wczoraj pałowałi wiplera do wyników MSFTu xD
Ja od 2 lat odkąd się tu udzielam zbieram każdy dip do koszyka oraz co miesiąc dorzucam bez patrzenia na cenę i jestem w opór do przodu ale hurr durr już niedługo, już niebawem recejsa, cash is the king xD

Czy już zawsze będzie rosło?
Wiadomo że nie.
Czy w perspektywie 10-15 lat będzie miało to znaczenie?
Wiadomo że nie.

Także pamietajcie mirki, nie słuchajcie mądrych głów tutaj i myślcie samodzielnie. Keep Calm and VWCE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Z fartem

#gielda
Polska5Ever - Kurła jak gnije z tych wszystkich PanówCyferek, Byków z wallstreet i je...

źródło: bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska5Ever szurki-spadziurki i ich „analizy” to niestety spore zagrożenie dla nowych ludzi na rynku, jakby ich słuchać, to w najlepszym wypadku stałoby się wiecznie na peronie a w najgorszym przepalało depo na shortach, no bo skoro krach już za rogiem, to czemu na tym nie zarobić

aczkolwiek nie jest to specyfika tylko tego tagu ale całego środowiska giełdowego, zgodnie z poniższym przysłowiem

Na rynkach finansowych funkcjonuje wiele powiedzonek i mądrości. Niektóre
  • Odpowiedz
@Polska5Ever Ja do tego wiecznego wzrostu mam ALE.

Niestety nie jestem jak większość wykopków i nie znam się na wszystkim - w tym wypadku na makroekonomii - ale czy nie jest tak, że (wiadomo, nie zawsze i nie wszystkim) ceny akcji będą rosły w związku z naturą współczesnych walut nie posiadających oparcia w złocie? Skoro istnieje cel inflacyjny oparty zazwyczaj o 2-3% rocznej inflacji to nie będzie to się składało na
  • Odpowiedz