Wpis z mikrobloga

Faceci: "baby nie posiadają empatii, jeśli masz gorszy stan psychiczny, okażesz jej słabość, wpadniesz w depresję, wtedy puści cie kantem, wymyśli jakieś pokrętne wytłumaczenia, a potem zostawi dla innego. Dla baby zawsze musisz trzymać gardę, w przeciwnym razie zacznie tobą gardzić i odejdzie."

Też faceci: nie ważne, że w życiu ukochanej dzieje się tragedia i potrzebuje wsparcia w depresji, ważne że nie uśmiecha się i nie gotuje obiadków oraz nie daje doopy na zawołanie, więc trzeba wymienić na inny model, który będzie wesoły i szczęśliwy, dodatkowo potęgując problemy psychiczne kobiety.

Nic dziwnego, że kobiety nie są takie głupie i naiwne o się szanują na tyle że też wolą walczyć o swoje szczęście i opuszczają facetów, którzy się już nie nadają do życia a tylko ściągają w dół, bo same na facetach nie mogą polegać.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #depresja #zwiazki #p0lka
AlienFromWenus - Faceci: "baby nie posiadają empatii, jeśli masz gorszy stan psychicz...

źródło: IMG_20240731_103214

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic dziwnego, że kobiety nie są takie głupie i naiwne o się szanują na tyle że też wolą walczyć o swoje szczęście i opuszczają facetów, którzy się już nie nadają do życia a tylko ściągają w dół, bo same na facetach nie mogą polegać.


@AlienFromWenus: To nie jest kwestia płci, tylko człowieka.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: problem jest taki że czasami odróżnić u was czy serio coś się dzieje czy coś sie w główce poprzestawiało. Mialem sytuacje ze raz koleżanka powiedziała ze mam wypierdl… a na drugi dzień ze chce sie przytulić.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: to jest post z happy endem o tym, że warto nad sobą pracować i zastanawiać się czy wyciągając ręce po pomoc nie zapominam, że samemu też trzeba dbać o drugą osobę. Takie historie nie mają nic wspólnego z zażyłością dwóch osób, kobieta mogła być namawiana od dawna do pójścia do lekarza ale wolała walić wódę bez względu na swojego partnera. Pomagać sobie też trzeba z głową.
  • Odpowiedz
@sameowoce: znam sytuację gdzie kobiety walczyły o męża alkoholika, pilnowały jego terapii czy miały męża byłego policjanta po ciężkich przeżyciach i wspierały go mimo że był nie do życia. Jeśli ktoś kocha to nie ucieka tylko walczy o drugą osobę, wspiera, a nie powie zdanie "idź na terapię" i na tym się kończy. Ktoś kto ma depresję od razu nie pójdzie do psychologa bo musi wyjść ze swojej strefy komfortu
  • Odpowiedz
Ciekawe ile ciekawostek ukryła, a ile podkoloryzowała na swoją korzyść. Chętnie przeczytałbym wersję jej byłego.


@Tja88:

Pewnie tyle samo co wykopki, którzy przedstawiają swój związek tylko ze swojej perspektywy, że tylko oni się poświęcali i dawali tyle swojej kobiecie a ona nic nie robiła i w ogóle to zła kobieta była bla bla i on biedny depresji dostał bez powodu a ona podła go zostawiła bla bla ( ͡°
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: w życiu czasami coś tracimy i nic nie można na to poradzić, czy kobieta za screena żali się na ex? Nie, jest z siebie dumna że zawalczyła i szykuje się na nowy rozdział życia.
Dla mnie alkoholizm to podstawa do separacji i nigdy bym nawet nie walczyła o taką osobę, nie porównuj tego do depresji.
Nie zawsze bycie z kimś oznacza aktywne wspieranie i wywieranie wpływu na jego decyzje,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus jak została z kredytem? Facet olał 20% wkładu własnego i tego że wartość mieszkania wzrosła od czasu zakupu o około 40%?
Ona sama sobie kupiła mieszkanie i myślała, że facet będzie jej spłacał jak stópki poszły do góry.

Ja kiedyś po świętach chciałem rzucić narzeczoną. Ale jej tata zmarł dzień przed gwiazdką i z empatii i wzruszenia męczyłem się jeszcze półtorej roku. Czekałem, aż się ogarnie i będzie z nią
  • Odpowiedz