Wpis z mikrobloga

kurde, jakie to musi być zajebiste uczucie mieć w portfelu coś, co tak mocno urosło i po prostu se to trzymać. kilkanaście zł w dowolną stronę nie robi różnicy, bo i tak jesteś dalej w #!$%@? do przodu xdd

(chciałbym tego doświadczyć)

(to mogłem być ja, wystarczyło nie realizować jakiś marnych zysków po 10% a trzymać dalej)

#gielda
depcioo - kurde, jakie to musi być zajebiste uczucie mieć w portfelu coś, co tak mocn...

źródło: temp_file3718552581310067550

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdy nie zrozumiem realizowania 10% zysków. Jak papier rośnie to po co sprzedawać?

@fristajl: Póki rośnie, to trzymasz. Potem zaczyna spadać, to dalej trzymasz, bo przecież rosło no i szkoda sprzedawać taniej, aż lądujesz po drugiej stronie szczytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: No widzisz, badania badaniami, a życie życiem ;) Ale w sumie schlebia mi to :) No ale tak jak mówiłem to jest wszystko kwestia umiejętnego doboru spółek, umiejętnego ucinania strat i pozwalanie zyskom rosnąć. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@fristajl jak ma się takie założenie, to warto się tego trzymać. Ja dziś dla przykładu sprzedałem Boinga, bo miałem plan sprzedać za 190 i zarobić ok 10%
  • Odpowiedz
@fristajl wiesz, jak to jest z tym bardziej zyskowym( ͡º ͜ʖ͡º) czekasz na bardziej i lipa. Dlatego ja się trzymam założeń, a to co mam do emerytury nie tykam, tylko dokupuję.
  • Odpowiedz