Wpis z mikrobloga

Jestem prostym chłopem ze wsi bez studiów ale mam ogromną beke jak ludzie po studiach na całym świecie byli głupi ci którzy zaufali firmom takim jak Pfizer Xdddd
Ci sami ludzie wybierają restaurację, hotele, mechanika, basen, saunę i wiele innych po opiniach np na google maps,
A szprycy nie sprawdzili że Pfizer to jedna z największych firm pełna machlojarzy, oszustów, krętaczy, cfaniakow, manipulatorów, gdzie została ukarana na łączną kwotę :

$4.626 miliardów dolarów!!!! xdddd.

A te dane są, były i będą ogólnie dostępne w google lewackim, wystarczy wpisać: "Pfizer total fines"
A to jeszcze przed covidkiem,dane.
Takze gratuluję niepelnosprytnym wyboru.

#uk #bekazlewactwa #covid19stats #covid19 #szpryca #szczepienia #medycyna #przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #lekarz #patologiazewsi #patologiazmiasta #chadowezycie #zdrowie #logika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
#przemyslenia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: 3/4 ludzkości na planecie to prości ludzie xd nie ma skomplikowanych ludzi XDD każdy jest prosty i przewidywalny, bo jesteśmy istotami stadnymi i podążamy w tłumie i to widać jak jest jakas moda np owszem możesz nie podążać za tym, ale będziesz odludkiem takim, bo wszyscy żyją, a Ty miras nie
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: to jest największy jak do tej pory dowód że żyjemy w symulacji
nie można być głupim i mądrym na raz tak jak nie można być grubym i chudym na raz
takie rzeczy tylko w grach że gruby wojownik rusza się równie zwinnie co taki wyglądający fit
ja to mając już 16-17 lat widziałem jaki syfi kłamstwa są pompowane przez telewizję i systemowe media
jak to możliwe że wykształceni ludzie
  • Odpowiedz
pamiętaj że ci fajni miastowi nowocześni itd to wczoraj przyjechali ze wsi do miasta, + pewnie zrobili kserostudia jakieś
na drugi dzień po wprowadzeniu do np Krakowa mówią: bo my w Krakowie to chodzimy na klimatyzowaną siłkę
więc skoro mówią w TVN że się trzeba szczepić to się szczepio żeby ktoś o nich nie pomyślał jako o zaściankowych
wykształcenie nie ma znaczenia

"poznaj kompleksy ludzi a zrozumiesz ich postępowanie"
  • Odpowiedz
A szprycy nie sprawdzili że Pfizer to jedna z największych firm pełna machlojarzy, oszustów, krętaczy, cfaniakow, manipulatorów


@adamsowaanon: przecież nie było obowiązku wyboru Pfizera. Mogłeś wziąć Oxford/AstraZeneca, która była praktycznie "open-sourcową" szczepionką (Oxford udostępniał recepturę też do innych producentów), a AstraZeneca produkowała to z nieporównywalnie mniejszymi marżami niż Pfizer.

Ale oczywiście zaraz będzie tutaj komentarz że to "spiseg", wszystkie firmy były w zmowie i żadna szczepionka nie działała.
  • Odpowiedz
@rzulte_zloto: Odra to łagodna choroba dziecięca, każdy miał, objawia się wysypką. Jest zagrożeniem tylko dla osób dorosłych, a dorośli się nie szczepią. Szczepionka na odrę działa maksymalnie 10 lat, ale nie chroni przed chorobą, tylko łagodzi objawy (masz mniejszą wysypkę, ale i tak chorujesz). :)
  • Odpowiedz
@lavinka: Dziękuje za wytłumaczenie jak działają szczepionki. Mógłbym przysiąc, że odra jest niebezpieczna właśnie dla kilkulatków, ale chyba zaufam Tobie, losowa osobo z internetu.
  • Odpowiedz
@rzulte_zloto: Odra jest tak jak ospa wietrzna niebezpieczna dla osób dorosłych. Miałam ospę jako piętnastolatka, bardzo słaba byłam. Żałowałam, że się nie zaraziłam jako młodsze dziecko. Dla porównania moja dwuletnia córka zachorowała na ospę tak, że niemal nic nie było widać. Nawet gorączki nie miała, nic. Tylko przez 2 tygodnie miała małe krostki. Z odrą, świnką i różyczką jest podobnie. 2/3 osób to przechodzi bezobjawowo, powikłania dotyczą wyłącznie dorosłych.
  • Odpowiedz