Wpis z mikrobloga

Macie sprawdzone jakieś termo na takie upały jakie mamy ostatnio? Mam brubecka szukam czegoś na drugi komplet. Czytałem opinie, że spoko shima basecooler, ale problem z dostępnością
#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D0minik osobiscie team brubeck tutaj od zawsze, mam 6 lat ten sam komplet bielizny, przy takich upalach torowalem w zestawie z pelna skora, dziala idealnie,

@AdamES oczywiscie brubeck nie jest tani ale jest obecnie duzo alternatyw, kazda firma ktora siedzi w moto ma swoj komplet, nie wiem skad az tak zle zdanie o brubeck, opowiedz

fabryka w PL to i koszty wieksze

Stary polecasz blielizne premium czy jak, przeciez to
  • Odpowiedz
  • 1
@xede pytasz dlaczego uważam że Brubeck to lipa i dostajesz odpowiedź na co zmieniłem brubecka i jaką widzę różnicę. Zresztą przy temperaturach powyżej 30 stopni w niczym nie jest chłodno.
  • Odpowiedz
@D0minik: Sixs Breezy Touch LS - drogie, ale się sprawdza. Najwyższa temperatura, w jakiej jeździłem w tym komplecie to 38 stopni na Bałkanach i nadal dawał radę. Minusy, poza ceną, cienki materiał i trzeba uważać, żeby nie przyciąć zamkiem kurtki. O ile nie rozetniesz na ostrej krawędzi, to będzie służył - chodzę w tym komplecie po górach, gram w piłkę, jeżdżę w terenie i po szosie i tak już od
  • Odpowiedz