Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie można iść do po roku doświadczenia w GL? Przedtem ponad 2 lata w AP, teraz po roku ogarniam swoje taski całkiem nieźle, z tym, że to jest taka klepanina, że nic sensownego się nie nauczyłem. Jak tu dłużej będę siedział to obawiam się, że dalej nic sensownego się nie nauczę a potem ciężko będzie się z tego wyrwać. Jeśli chodzi o zarobki to mam 8000 brutto, czy w GL to są spoko zarobki?

#ssc #pracbaza #korposwiat #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim można iść do któregokolwiek GBSu lub BPO, zarobki zależą od firmy i poziomu doświadczenia. Po 3 latach 8k brutto może być za mało, w sam raz, lub za dużo w zależności od umiejętności i osiągnięć.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @kabotyno: czyli streszczajac twój wpis może robić co chce w zależności co chce
xD

8k na GL to bardzo dużo (to jakaś Warszawa?). A co można robić po GL? To co każdy, czyli przebranżowić się na programistę bo o lepszych zarobkach w finansach zapomnij. Jak nie masz życia prywatnego i jesteś pracoholikiem to zapraszam
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): 8k na GL to aż za dużo (wojewódzkie, nie Wawa) i mówię to na podstawie zarobków innych + gdy chodziłem na rozmowy kwalifikacyjne dla sportu i nawet się nie dziwie bo GL jako tako to małpia robota, którą można zastąpić panem z Indii. Nie wiem czy jakaś firma ma widełki ponad 8k na stanowisko okołoGL. W finansach nie ma wielu perspektyw a jeśli są to niech mnie ktoś
  • Odpowiedz