Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które mają kabinę prysznicową bez brodzika - czy woda wylewa się wam poza kabinę? Czy polecacie zrobić listwę progową, czy bez niej woda się nie będzie wylwać?

#lazienka #mieszkanie #nieruchomosci #remontujzwykopem #remont #mieszkania #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta
KrysztalowyMick - Pytanie do osób, które mają kabinę prysznicową bez brodzika - czy w...

źródło: 589156d8d71dc8617c3d08db927a5a49

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie bywa z tym problem, kiedy odpływ się przytka. Wiadomo - trzeba je czyścić regularnie, ale mam wrażenie że te odpływy bezbrodzikowe zapychają się łatwiej po prostu niż te montowane w brodzikach
  • Odpowiedz
@krytyk1205: Tak wyglądał właśnie mój ostatni piątek ( ͡ ͜ʖ ͡)


Na prawdę mam wrażenie, że w odpływach do brodziku sporo kudłów musiało się nagromadzić, żeby się takj odpływ przytkał, a w tych odpływach do kabin bezbrodzikowych kilka włosów na krzyż na kratce i już wszystko zatkane. I głównie zatyka się przez jakiś szlam (pewnie z kosmetyków) niż przez włosy.
  • Odpowiedz
@KrysztalowyMick: mam łazienkę typu kiszka i nie tylko żadnej listwy, ale nawet ścianki nie ma. I zwyczajnie, zależy, kto bierze prysznic. Gdy ja biorę - mokra jest posadzka w miejscu, gdzie się myję, może trochę rozchlapu na bok i nic więcej. Gdy prysznic bierze małżonka - zalane jest "pół łazienki" :)

Co do zatykania - nie ma problemu, ale odpływ musi być regularnie czyszczony. Nie mówię o zgarnianiu włosów z
  • Odpowiedz