Wpis z mikrobloga

@cheeky_90: Dam Ci radę, Mirku- takie pytania zadawaj na forach danej marki albo grupach na fejsie.

Tutaj to sami programiści 25k, ale jak przyjdzie maj i egzaminy do liceum to pół mirko zasrane prośbami o rozwiązanie arcytrudnych równań z 2 niewiadomymi.

Albo jak ktoś rozdaje kubek o wartości 5,99zł to niektórzy są gotowi podać swoje wszystkie dane (z numerem karty rowerowej włącznie xd) żeby mieć 0.01% szansy na wygraną ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@cheeky_90: Spalinowych Macanów już nie można zamawiać, więc klienci mają do wyboru tylko to, co jest jeszcze na stocku lub niedługo dojedzie do dealerów - to może mieć wpływ brak chęci do rabatowania :) Ogólnie rabaty w Porsche to zwykle max. 5-7%.
  • Odpowiedz
Dam Ci radę, Mirku- takie pytania zadawaj na forach danej marki albo grupach na fejsie.


@sztefen_muller: Śmiem twierdzić, że obecnie takie miejsca za bardzo nie różnią się od wykopu. @cheeky_90 Dla mnie abstrakcją jest ogólnie to, że pytasz się o takie auto kogoś w internecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 a powiem Ci Mireczku ciekawostkę że kupując obecny samochód (Peugeot), dzięki uprzejmości internautów dowiedziałem się kilku technicznych niuansów, o które pytając w salonie przyprawiłem kłopotu z odpowiedzią - finalnie też wyszedłem obronną ręką kupując model z oznaczeniem silnika w którym problem był już rozwiązany. Macan wbrew pozorom to niedrogi pojazd, przy bazowej wersji okolice 220 tys netto bez uwzględnienia rabatu w klasycznym okresie a nie wspominając o wyprzedaży rocznika gdzie
  • Odpowiedz
@cheeky_90: Problem z opiniami ludzi w internecie jest często taki, że większość gada po prostu głupoty nie mając pojęcia albo ktoś kupi jakiegoś gruza i później pisze, że każde auto danej marki jest gównem.
  • Odpowiedz