Wpis z mikrobloga

Trochę triggerują mnie ci youtuberzy zaczynający od "jeżeli te dopłaty mają wejść to proponuję..."

Nie, tutaj nie ma miejsca na kompromisy XD Kilku kolesi ustawia się z innymi kolesiami i planują przelać na konta deweloperki dziesiatki mld publicznej kabony co by spasione misie spasły się jeszcze bardziej i było na jety oraz jachty zaparkowane pod Cyprem.

Program powinien iść w całości do śmietnika i już nigdy nie wracać.

#nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: mirku, szanuje twoja wytrwalosc. Ale spadkow nie bedzie, program wejdzie na pelnej (° ͜ʖ ͡°) moim zdaniem jest to program spolecznie potrzebny, mimo ze najpewniej podbije ceny. Majstry mnie wydrenowali z kasy, na poczatku wygladalo ze zaraz bedzie collaps na rynku, ale dzisiaj wiem, ze bylo to myslenie zyczeniowe
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Przecież oni sami doprowadzili do tego, żeby ten program był "społecznie potrzebny". Z perspektywy korzystających z programu rata kredytu będzie taka sama jakby programu nie było i ceny były normalne, a z budżetu lecą ogromne środki na to, aby pan deweloper mógł zarobić jeszcze więcej.

I teraz większość nieświadomych sposobu działania podatków pomyśli, że to przecież rząd daje kasę, więc żaden problem, a w rzeczywistości sami własnymi pieniędzmi napychamy
  • Odpowiedz
@mickpl

Trochę triggerują mnie ci youtuberzy zaczynający od "jeżeli te dopłaty mają wejść to proponuję..."


To taki sam mechanizm jak: "nie jestem za pisem ale..."
  • Odpowiedz
ilku kolesi ustawia się z innymi kolesiami i planują przelać na konta deweloperki dziesiatki mld publicznej kabony co by spasione misie spasły się jeszcze bardziej i


@mickpl: maja wejsc zeby moje mieszkanie #!$%@? tu the moon xd
  • Odpowiedz