Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Zastanawiam się nad zakupem frytkownicy beztłuszczowej i podczas poszukiwań natrafiłam na model z Lidla: https://www.lidl.pl/p/silvercrest-kitchen-tools-frytkownica-na-gorace-powietrze-9w1-1800-w/p100347681. Czy ktoś z Was ma takie urządzenie? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy to będzie lepsze od tradycyjnych airfryerów z koszyczkiem?

Podoba mi się w tej frytkownicy to, że ma rożen na kurczaka i obrotowy koszyczek na frytki czy szaszłyki. Zależy mi na tym, żeby jedzenie było smaczne i zdrowe, a sama frytkownica była łatwa w obsłudze i czyszczeniu.

Będę wdzięczna za wszelkie opinie i rady!

#frytkownicabeztluszczowa #airfryer #zdrowegotowanie #opinie #lidl #kuchnia #gotujzwykopem #gotowanie #pytanie #frytkownica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muwdomniebrzytko wygląda ok. Pojemnosc 5L to podstawa, tak jak moc ponad tych 1500W. Czasem sprzedawali jakieś p-------i z mocą 900-1000W. Mi się wydaje oferta w porządku. Jedynie brakuje opisania pojemności wewnątrz, tej użytkowej. Sama struktura też raczej mnie nie zachęca, bo o ile kosz do frytek jest ok, tak półeczki raczej nie zapewnią równomiernego pieczenia. Zależy czego od tego oczekujesz ;)
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: No właśnie moi rodzice mają z tym koszyczkiem i udka z kurczaka wyszły wyborne. Też obawiam się, że jak kupię ten z lidla, to będę potem żałować zakupu. Ale obejrzałam film na yt, kobieta pokazała, jak piecze całego kuraka na rożnie, szaszłyki, frytki i chipsy z jarmużu. Super to wyglądało w efekcie końcowym - wszystko było ładnie równomiernie dopieczone. Dlatego właśnie też rozważam zakup. Pierwszej wersji tej frytkownicy już
  • Odpowiedz
@muwdomniebrzytko no cena niezbyt atrakcyjna, jednak ma ten kosz czy ruszt co jednak pomaga w robieniu przykładowo frytek lub szaszłyków (ty wymieniasz, kurczaka, tego bym się bał robić w całości :P). Ja mam tradycyjny z kratką na odciek plus pojemnik na robienie ciast i zapiekanek. Z chęcią bym zamienił na coś co ma ruszt i pozwala grillować kurczaka, ale w formie jak przedstawiasz to... Bym się zastanowił. Jeżeli chodzi o parametry
  • Odpowiedz