Wpis z mikrobloga

Najśmiejsze jest to, że chłopy, które co niedzielę jedzą ciasteczko z dłoni chłopa w sukience, oburzają się na widok chłopów w sukience i wieszczą złowrogi upadek świata, albo co gorsza jakieś wersy o antychrystach z biblii xD Ja nie wiedziałem, że w okół mnie żyje tyle zaburzonych ludzi, którzy wierzą w jakieś diabły i mity sprzed 2000 lat xDDDDDDD

Ceremonia jak najbardziej na plus, wiele nawiązań do kultury i historii, których po prostu wyk0pki bez wykształcenia nie zrozumiały. Większości ludzi się to podoba. Nie podoba jedynie polaczkom, ruskim i trollom z afd czy innej le pen.

Psy szczekają a karawana jedzie dalej, prawaki świat już dawno wam uciekł do przodu, albo się z tym pogodzicie, albo będziecie sfrustrowani do końca życia xD

#paryz2024 #polityka #bekazprawakow #neuropa #bekazpodludzi #bekazkatoli
KRZYSZTOFDZONGUN - Najśmiejsze jest to, że chłopy, które co niedzielę jedzą ciasteczk...

źródło: uid_a06a74cb9ba14c77ab1fe2101cf1641a_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0_kola-olimpijskie-na-wiezy-eiffla-fot-getty-images

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: K---a kościół katolicki we Francji to jest patologiczna organizacja, setki tysięcy pokrzywdzonych dzieci, nadużycia, korupcja itd itp.

I k---a prawaki się dziwią, że we Francji mainstream drze łacha z tej religii, no trudno z niej nie szydzić jak jej przedstawiciele mają tak dramatyczną opinie i są tak skompromitowani.. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Cwana_frytka: można sobie robić beke z tego i akurat dużo jest parodii ostatniej wieczerzy w popkulturze i dużo śmiesznych, ale to co zrobili to było po prostu niesmaczne i tyle. to coś z brodą wijące się po scenie, czy to jest normalne? To jest otwarcie igrzysk sportowych czy eurowizji? jak takie dewiacje mają się do sportu? to nie jest sztuka tylko manifest jakichś oszołomów.
  • Odpowiedz
co niedzielę jedzą ciasteczko z dłoni chłopa w sukience, oburzają się na widok chłopów w sukience i wieszczą złowrogi upadek świata


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Pierwsze chłopy w sukienkach przez stulecia pchali tą cywilizacje do przodu, tworzyli jej wielkość. Np klasztory były matecznikami wiedzy, pierwszy szpital publiczny był przyklasztorny, itd.
Drudzy mogą się pochwalić jedynie wystawianiem fiuta na ulicy. ¯\(ツ)/¯
To przykre jak udajecie kretynów zestawiając te dwie rzeczy. A może i nie
  • Odpowiedz
@Cogito-sum:Pchali cywilizacje do przodu, ale teraz ją chcą uwsteczniać, poczytaj sobie jak fajnie działał kościół francuski na przestrzeni lat, ile dzieci było molestowanych, jak próbowano zatuszować te wszystkie sprawy, a potem zastanów się czy istnieje związek przyczynowo-skutkowy pomiedzy zachowaniem duchowieństwa francuskiego z tym jak postrzegają religię katolicką we Francji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Pierwsze chłopy w sukienkach przez stulecia pchali tą cywilizacje do przodu,


@Cogito-sum: To nie oni ja pchali tylko ci co ją finansowali.

Zawdzięczamy im jeszcze coś takiego jak krucjatę dziecięcą, palenie na stosie, dyskryminację kobiet, zabicie Galileusza, cenzurę i palenie książek, a teraz dyskryminację osób homoseksualnych.

No pchają intensywnie pchają aż jeb...ie
  • Odpowiedz
@BenAli: w sensie jego odkrycia () ponadto konsekwencją sporu było oddalenie się ówczesnego KK od nauk przyrodniczych. KK zrehabilitował się dopiero 350 lat później rychło w czas.
  • Odpowiedz
  • 1
w sensie jego odkrycia () ponadto konsekwencją sporu było oddalenie się ówczesnego KK od nauk przyrodniczych. KK zrehabilitował się dopiero 350 lat później rychło w czas.


@krytyk1205 Którego odkrycia i w jaki sposób? Bo póki co to brzmi, jakbyś doczytała, że jednak Galileusz nie spłonął na stosie i próbowała z tego wybrnąć. Więc z dobrego serca radzę - przeczytaj, jak to naprawdę było z tym Galileuszem i
  • Odpowiedz
@BenAli: zgrabnie ominąłeś wysłanie dzieci na krucjatę, inkwizycję i palenie na stosie, dyskryminację kobiet, cenzurę i kilka innych

„Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.” (św. Tomasz z Akwinu)

„Kobieta jest istotą pośrednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyznie.” (św. Augustyn 354-430 – jeden z najznakomitszych ojców
  • Odpowiedz
  • 1
@krytyk1205 No ominąłem, bo ja nie piszę, że kościół stał zawsze w forpoczcie postępu, tylko wytykam, że nie wiesz, o czym piszesz w przypadku Galileusza i stosunku kościoła do nauk.

Więc zanim rzucisz jakieś sądy, to po prostu doczytaj, żebym potem prostować nie musiał.
  • Odpowiedz