Wpis z mikrobloga

Najśmiejsze jest to, że chłopy, które co niedzielę jedzą ciasteczko z dłoni chłopa w sukience, oburzają się na widok chłopów w sukience i wieszczą złowrogi upadek świata, albo co gorsza jakieś wersy o antychrystach z biblii xD Ja nie wiedziałem, że w okół mnie żyje tyle zaburzonych ludzi, którzy wierzą w jakieś diabły i mity sprzed 2000 lat xDDDDDDD

Ceremonia jak najbardziej na plus, wiele nawiązań do kultury i historii, których po prostu wyk0pki bez wykształcenia nie zrozumiały. Większości ludzi się to podoba. Nie podoba jedynie polaczkom, ruskim i trollom z afd czy innej le pen.

Psy szczekają a karawana jedzie dalej, prawaki świat już dawno wam uciekł do przodu, albo się z tym pogodzicie, albo będziecie sfrustrowani do końca życia xD

#paryz2024 #polityka #bekazprawakow #neuropa #bekazpodludzi #bekazkatoli
KRZYSZTOFDZONGUN - Najśmiejsze jest to, że chłopy, które co niedzielę jedzą ciasteczk...

źródło: uid_a06a74cb9ba14c77ab1fe2101cf1641a_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0_kola-olimpijskie-na-wiezy-eiffla-fot-getty-images

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krytyk1205 *krucjata dziecięca była zorganizowana przez dwunastolatka, którego nikt nie traktował poważnie (łącznie z królem i klerem). *palenie na stosie to domena protestantów. Pomyliły Cię się religie. *w średniowieczu wszyscy nisko urodzeni byli dyskryminowani - takie czasy. *Nikt Galileusza nie zabił. Za karę dostał czytanie psalmów z Biblii. To dla niego nie była żadna kara bo był bardzo wierzący.
  • Odpowiedz