Wpis z mikrobloga

Grałem w gry i oglądałem seriale na komputerze przez 34 lata. Efekt jest taki, że w wieku 34 lat nigdy nie byłem:
- na randce,
- na imprezie,
- na urodzinach,
- na koncercie,
- na weselu,
- na wyjeździe ze znajomymi,
- na wyjeździe wakacyjnym,
- w klubie,
- w pubie,
- w restauracji,
- za granicą.
Tak kończą nałogowi gracze komputerowi, którzy w wieku nastoletnim woleli grać, niż się zadawać z rówieśnikami. Dzisiaj nie mam znajomych, nie mam pracy, nie mam obycia, nie potrafię się zachować w towarzystwie i nie umiem rozmawiać z drugim człowiekiem.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Grałem w gry i oglądałem seriale na komputerze przez 34 lata. Efekt jest ...

źródło: a84

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: przynajmniej zwalasz to na granie w gry a nie na wygląd.
A Ty nie mieszkasz gdzieś na wisi i nie bierzesz renty stąd jesteś jaki jesteś? no bo jak masz 34 lata no to aby spełnić te warunki które wymieniłeś musiałeś nigdy nie pracować.

Po drugie ja na to na Twoim miejscu bym realizował te rzeczy. co masz do stracenia, połowa życia za tobą. nie mów że przejmujesz się tym co obcy człowiek którego nigdy wiecej nie zobaczysz o tobie pomyśli?
Możesz sobie pojechać do miasta. Wejść do pierwszego lepszego lokalu z jedzeniem i zamówić burgera, czy cokolwiek. No nie jest to jakaś skomplikowana operacja aby była trudna.
To że nie byłeś na weselu to się ciesz, bo naprawdę jak nie masz osoby towarzyszącej to jest na prawdę słabo i
  • Odpowiedz
  • 107
@dziobnij2: można było grać w gry i wszystko innego tez robić, ty po prostu bałeś się i nie byłeś przystosowany do życia w społeczeństwie, gdyby nie gry to byś znalazł inną ucieczkę od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
co masz do stracenia, połowa życia za tobą. nie mów że przejmujesz się tym co obcy człowiek którego nigdy wiecej nie zobaczysz o tobie pomyśli?


@r5678: Oczywiście że się przejmuje. Bo ten człowiek to nie jest jakiś wyjątek oderwany od całości a po prostu kolejny dowód na to jak go traktuje społeczeństwo. Ośmieszenie w oczach przechodnia to informacja dla mózgu że nie jest to społecznie akceptowana forma zachowania.

Gdy masz
  • Odpowiedz