Wpis z mikrobloga

#przegryw #dieta dlaczgo to zawsze musi byc pod górke, patrze sobie jakies zdrowe diety z niskim węglem a tam krewetki na obiad co kosztuja 50zł za kilo, awokado na sniadanie po 7zł a to tylko jeden z wielu składników

Makaronu i ziemniaków nie, czyli to co mozna miec zawsze pod ręka i sie nie psuje po trzech dniach, ja nie dam rady czasem do sklepu iść po swieze nieprzetworzone warzywa

Dlaczego nie ma opcji, żeby zamówic soboe pasze w 50kg workach tak jak to zwierzęta mają
(,)
  • 8
  • Odpowiedz
@Stary_Orkisz: toż to sama chemia co mi pan tu polecasz /s ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rośliny strączkowe zawierają dużo FODMAP (z ang. Fermentable Oligo- Di-Monosaccharides and Polyols), czyli odznaczają się wysoką zawartością oligosacharydów, disacharydów, monosacharydów i polioli,
  • Odpowiedz
Dlaczego nie ma opcji, żeby zamówic soboe pasze w 50kg workach tak jak to zwierzęta mają


@grand_khavatari: catering dietetyczny? xd
Są jakieś huele itp które mają zastępować posiłek ale raczej to dla osób chorych lub gdy nie można zjeść posiłku, na dłużej ja bym nie chciał
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: możesz zamówić ryż, kasze, makarony w większej ilości, warzywa kupować mrożone, marynowane, kiszone, puszkowane i świeże długotrwałe, a mięso, które jest bajecznie tanie w Polsce kupić i zamrozić. Btw. robienie zakupów w 2k24 w Polsce częściej niż raz w miesiącu to fanaberia, a nie mus, doceńmy to.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: bo ma z tego hajp i hajs. Myślisz, że choćby tacy bracia #!$%@?ń wierzą sami w te brednie co mówią? Musieliby być bardzo głupi jeśli by tak było.
Dieta która działa to taka, której podstawowe założenie czyli ujemny/neutralny/ dodatni bilans jesteś w stanie prowadzić bez większych uciazliwosci, no i nie powodować nią niedoborów czy szkodzić zdrowiu (i z pewnością węgle nie szkodzą, natomiast polskie boczko keto już tak). W
  • Odpowiedz