Wpis z mikrobloga

Nigdy nie związałabym się z takim zaborczym chłopem.


@WyzwolonaPodrozniczka: Znając Twój background to raczej z żadnym chłopem się nie zwiążesz więc Twoje fantasmagorie możemy traktować jedynie jako lokalną rozrywkę.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: To nie trollowanie, serio tak uważam. Współczesne kobiety już się nie dają zamykać w klatce jak kiedyś. Albo to zaakceptujecie albo będziecie całe życie pucować sobie berło sami :)))

@Raum To nie jest trolling :)))

@loczyn no z takimi jak wy to na pewno. Wiele nie stracę, mogę się tylko cieszyć, że mam święty spokój :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: też tak uważam. Jednak kobiety mają tak samo, jak im mówię, że spotykam się z innymi dziewczynami i że z nimi też uprawiam s--s to nie chcą się ze mną spotykać i przez to muszę ukrywać, że z innymi też uprawiam s--s. Tak jakby chciały mojego kutasa tylko dla siebie, a przecież to nie jest jakieś potężne narzędzie, egoistki.
  • Odpowiedz
dosłownie prawie nigdy tak nie jest, mówisz o totalnym ekstremum i patologii

@vootz:
Nie wiem do którego mojego wpisu się odniosłeś - pierwszego ze stwierdzeniem, że paniusia się nudzi, czy drugiego gdzie wspomniałem o braku czasu dla siebie.

Jeśli do pierwszego to uwierz, że nie wyjąłem go sobie z d--y, tylko z życia, w dodatku swojego. Całe szczęście problem postanowił w końcu ulotnić się sam.

W przypadku drugiego - cóż
  • Odpowiedz
@dplus2: Mamy chyba inne pojęcie relacji z wzajemnym szacunkiem. Dla mnie taka relacja to nie jest ograniczanie drugiej osoby, zabranianie jej czegoś czy decydowanie z kim może się spotykać a z kim nie. Bycie lojalnym to jest kwestia wyboru a nie zakazu. Dla mnie taka relacja jest toksyczna. Jak ktoś będzie chciał zdradzić to i tak znajdzie sposób. A myślenie, że można czegoś zabronić partnerowi, który jest dorosłym człowiekiem jest
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Czemu panienka z posta nie ewakuuje się, tylko tkwi w tym związku? Ja ci powiem, bo kobiety chcą mieć ciastko i zjeść ciastko. Niektóre manipulacjami jak twoje próbują wywrzeć presję i zrobić z faceta cuckolda, pozostałe robią z siebie ofiarę, żeby jak najwięcej wytargać w sądzie. Wszystkie natomiast łączy chęć stabilnego domu i ekscytacji nowymi znajomościami bez zasad. Fajnie, jeśli taka kobieta się nie wiąże z nikim i skacze
  • Odpowiedz