Wpis z mikrobloga

@b_oski: 100km to zdecydowanie za daleko. Zawsze mnie to bawi jak laski tak piszą. I NIGDY nie chcą przyjechać chociaż połowy. Ale dodają sobie jakąś logika bycia prawdziwym mężczyzna co to będzie dymać 100+km w jedną stronę na randkę z zupełnie obca typiara
  • Odpowiedz
  • 3
100km to zdecydowanie za daleko


@Wookash071: Tu akurat mogło jej chodzić o jakieś weekendowe wypady, bo jeśli jest z Wrocka (w tej chwili się w nim znajduje), to w granicach miasta beciaków ma pod dostatkiem.
  • Odpowiedz
@b_oski jak baba to tylko z tego samego miasta a najlepiej bliskich dzielnic. Spontan na kawę/spacer itd a nie że wyprawa 50 km czy więcej. Mam auto, jeżdżę sporo ale nie chce mi się gonić do panny tak po prostu. Wolę w góry pojechać bo wiem że tam mnie nic nie będzie w----------c xD
  • Odpowiedz
  • 1
@jazdaniebieski2023: Jak mieszkasz w dużym mieście (ja centrum Wro), to oczywiście nie ma innej opcji niż zasięg MPK, żeby ew. sama mogła podjechać do miasta, jeśli mieszka na obrzeżach. Ale rozumiem tych, którzy mieszkają na zadupiach, bo po kilku dniach kończą się propozycje.
  • Odpowiedz
  • 8
@Wookash071: Tego się nie dowiemy. Ja wiem tyle, że wbrew opinii niektórych, laska będzie mieć ciężko. Widać, że już chyba trochę odpuściła kwestię urody, bo nie napisała, że trzeba mieć min. 190 cm (tu bym już odpadł), ale tylko toksyczny, narcystyczny facet z własnymi dziećmi może się nią zainteresować. Bezdzietni dadzą w lewo, a cuckoldów ona sama nie zechce.
  • Odpowiedz
@b_oski: creepy fotka, czy ona pokazuje jakieś blizny po cesarce? Ajfon, srajfon to już mała czerwona flaga. Specjalistka IT kurła i to z jakimi wymaganiami. Usta nie są nastrzykniętej? Spontanicznych lubi, to szybko daję X.
  • Odpowiedz
@b_oski: Dla mnie dziecko z poprzedniego związku praktycznie jest nie do przejścia... Gdy natomiast widzę, że kobieta wpisuje "mam dzieci, nie chcę więcej dzieci" to jestem w szoku, że ostatecznie znajdują jakiegoś faceta - przecież to trąci egoizmem na kilometr jeśli nowy facet chciałby mieć swoje dzieci.
  • Odpowiedz
  • 1
ostatecznie znajdują jakiegoś faceta


@Smutny_Marek: Ale skąd taki wniosek? Niektóre typiary widuję od 3 lat i to z prawdopodobnie wykupionym najwyższym pakietem, bo daję w lewo, w końcu blokuję, a one dalej mi się pokazują po raz 10 (wątpię, żeby kupowały nowe telefony).
  • Odpowiedz