Wpis z mikrobloga

11 lat temu brałem udział w #wykopaka i dostałem od jednej Mirabelki taki ładny obraz z motywem z Dark Side of the Moon, przez nią namalowany. Stał na biurku kilka lat, później gdzieś straciłem go z oczu, mieszkałem trochę za granicą, w końcu przeprowadziłem się na swoje, ostatnio będąc u rodziców obrazek się odnalazł i w końcu zawisnął. Właśnie PW odgrzebałem i autorką jest @Wenne, pozdrowienia, jeśli jeszcze tu zaglądasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pete1 - 11 lat temu brałem udział w #wykopaka i dostałem od jednej Mirabelki taki ład...

źródło: image_67115777

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Dziękuję


@Wenne: daj spokój, "zrobiłaś" prezent własnoręcznie pod moje zainteresowania, wysłałaś go z (z tego co pamiętam) z Niemiec, dołączyłaś słodycze i to Ty dziękujesz? To ja dziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na potrzeby wpisu, jak pisałem, odgrzebałem nasze wiadomości po dostarczeniu paczki - mam nadzieję, że dalej malujesz. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lujdziarski: piękna sprawa, masz gramofon? Mam syndrom zbieractwa i zawsze mnie winyle interesowały, ale na szczęście nigdy nie zdecydowałem się na zakup, bo nawet albumy na CD po prostu stoją na półce i się kurzą, skoro jest YT Music.
  • Odpowiedz
@Pete1 Nie mam, pracowalem jakis czas temu w sklepie z uzywanymi rzeczami, segregowalem akurat Vinyle i to mi sie rzucilo w oczy, nie znam sie na pinkfloydach. Kolorystyka mi sie spodobala, odlozylem sobie na bok i kupilem
  • Odpowiedz
@Pete1: mimo, że dołączyłem do zabawy rok temu to przez ściek jakim się stał wykop korzystam głównie po to, żeby móc wziąć udział ponownie.
  • Odpowiedz
  • 1
przez ściek jakim się stał wykop


@Ka4az: zaczynasz już powoli dyskusję, że kiedyś to było. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oczywiście się z Tobą zgadzam. Zawsze w rozmowach, czy to w necie, czy irl, broniłem Wykopu, jako miejsca, gdzie możesz dostosować treści pod własne zainteresowania, ale już od paru lat w obserwowanych przeze mnie tagach nie dzieje się absolutnie nic ciekawego, a jak wrzucisz na bloka
  • Odpowiedz
@Pete1: na obrazku jest bląd, białe światło rozszczepia się już przy kontakcie z pierwsza ściana pryzmatu. Pamiętam, bo na odpytce przed laborkami Pani doktor też zwróciła mi na to uwagę
  • Odpowiedz
@Pete1: znając życie, byłeś za granicą z laską z którą układałes sobie życie, różowa Ci wtedy napisała, miłość platonogiczno-wykopkowa, ciur siur parę latek poza PL związek Ci się rozpadł i se przypomniałeś.... Stary obudź się, jej może już tu nie być, może nawet już nie żyć....ch@€ wie ale pozdrawiam
  • Odpowiedz