Wpis z mikrobloga

Pojechałem rowerem elektrycznym pod swoje liceum, które ukończyłem w 2009 roku. Ten sam budynek, ta sama elewacja, ten sam płot. Dostałem takich feelsów, że aż musiałem się zatrzymać. Szkoła jest na uboczu miasta. Cisza, spokój. Bardzo mały ruch samochodów. Jak się jeszcze uczyłem, to w całej szkole gadałem tylko z 3 osobami. Byłem wtedy nałogowym graczem. W szkole poznałem 3 takich samych graczy jak ja. Jeden bardzo szybko zaczął imprezować. Z pozostałymi 2 miałem bardzo dobry kontakt do 2 klasy. W 3 klasie zaczęli imprezować i spotykać się z innymi gośćmi z klasy, a ja zostałem sam jak p---a. Nie potrafiłem nikogo poznać. Nie poszedłem na studniówkę. Byłem graczem-wyrzutkiem. Pamiętam, że jak chodziłem do liceum, to nie było jeszcze smartfonów. Do dziś nie wiem, co robiłem przez te wszystkie lata na przerwach pomiędzy lekcjami, jak z nikim praktycznie nie gadałem, a smartfonów nie było. Pomimo tego, że nigdy nie byłem towarzyski mam dobre wspomnienia. W szkole był spokój i brak patoli. Byłem traktowany trochę jak dziwak, ale żadnego gnębienia nie było. Sebki były za tępe na liceum, więc poszły do zawodówki. Teraz jak pojechałem pod liceum, to miałem ochotę wejść do środka i popatrzeć raz jeszcze na sale i korytarze, ale niestety szkoła była zamknięta. Obok na boisku grały w piłkę roześmiane, szczupłe i ładne nastolatki. A ja 34 letni grubas stałem za płotem i patrzyłem na budynek z którego mam pełno wspomnień. Prawie wszyscy nauczyciele którzy mnie uczyli, już tam nie pracują. Ludzie się starzeją, umierają, młodzi zakładają rodziny. W takich chwilach widać upływający czas. Ja od skończenia liceum w 2009 roku biorę rentę i stoję w miejscu (na studia nie poszedłem, bo za słabo się uczyłem). Jestem za głupi, za bardzo wrażliwy i zbyt emocjonalny na ten świat. Szkoda, że nie poszedłem na studia. Szkoda, że nikt mnie nigdy nie pokochał, szkoda że nigdy nie założyłem rodziny. Szkoda, że nie udała mi się gra zwana życiem.
#przegryw #przegrywpo30tce #feels
dziobnij2 - Pojechałem rowerem elektrycznym pod swoje liceum, które ukończyłem w 2009...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach