Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema mirki.

Poszukuję dobrego psychoterapeuty, może być gdziekolwiek w Polsce. Dojadę albo online.

Wymagania:
- mężczyzna po 40tce.
- fajnie jakby to była osoba z tytułem doktora, ale nie jest to warunek konieczny.
- człowiek z otwartą głową, niesfeminizowany, z racjonalnym podejściem do świata. Nie poszukuję człowieka który będzie redpillować po całości, jednakże byłoby dobrze jakby to była osoba rozumiejąca problemy dzisiejszych młodych, dorosłych facetów.

Byłbym mega wdzięczny jeśli ktokolwiek podrzuci jakieś nazwisko, wiem że ciężko o takich ale byłoby dobrze jakby się udało umówić rozmowę w przeciągu miesiąca. Potrzebuję rozmowy z taką osobą, albowiem nie jestem przekonany co do pracy poprzedniej terapeutki i potrzebuję innego spojrzenia na moją sytuację.

#terapia #psychoterapia #psycholog #psychoterapeuta #psychologia #przegryw #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Jeśli Ty lub ktoś z twoich bliskich doświadcza myśli samobójczych, nie czekaj i poszukaj pomocy. Możesz skorzystać z darmowych infolinii dla osób w kryzysie psychicznym:

- Antydepresyjny Telefon Zaufania ITAKA (czynny w poniedziałki i wtorki w godz. 15-20) – tel. 22 484 88 01
- Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (w każdą środę i czwartek w godz. 17-19) – tel. 22 594 91 00
- Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym (od poniedziałku do piątku w godz. 14-22) – tel.
  • Odpowiedz