Wpis z mikrobloga

Dzisiaj matka do mnie mówi " jak nie chcesz chłopa miec to sobie chociaż in vitro zrób, żeby dziecko było "
Nie sądziłam że te kobity ze wsi się już takie postępowe robią
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Strigiformesman

@Linnior88: widać od razu żeś z bogatego domu z postępowej części kraju. U mnie na wschodzie to by ci co najwyżej poradzili żebyś dupę wystawiła gdzieś pod wiejską potupajką

Czy ja wiem czy z bogatego domu , raczej moja matka ma poglądy że chłopy i tak są nieprzydatne do niczego bo są leniwe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
matka tak bardzo chce cię widzieć z brzuchem, że zaczęła szukać innych rozwiązań


@NiebieskiMiszmasz: jak chodzi o sam ciążowy brzuszek to można to rozwiązać w inny sposób. Zamówić takiego wielkiego silikonowego cyca i zamiast wstawić go w biust to wstawić go w brzuch
Ale by się ludzie po roku zdziwili
  • Odpowiedz
@wrukwiony: Ja nie rozumiem już samego kupowania. Rozumiem, że istnieją pewne stereotypy i poglądy dające dziewictwu pewną wartość, ale całkowicie wykluczają się one z komercjalizacją. Samo fizyczne doświadczenie obdarte z uczuć i emocji jest całkiem bezwartościowe.
  • Odpowiedz
jak nie chcesz chłopa miec to sobie chociaż in vitro zrób, żeby dziecko było "


@Linnior88: szkoda, że to nielegalne xD nawet do in vitro trzeba chłopa
  • Odpowiedz
jak nie chcesz chłopa miec to sobie chociaż in vitro zrób, żeby dziecko było


@Linnior88: i skazywanie dzieciaka na patologiczną rodzinę i wychowanie bez ojca XD dobrze #!$%@? są niektórzy
  • Odpowiedz