Wpis z mikrobloga

@SebSon123: ale wiesz że te puszkowe klimy to nie jest odpowiedni czynnik i jak robili testy to chłodzi on gorzej niż normalny, a takie same temp uzyskali tylko jak auto jechało po trasie, a nie jak np jedzie wolno czy po mieście.
Poza tym mają inne ciśnienia, inaczej sie fizycznie zachowują podczas działania układu.

Nie rozumiem ludzi którzy to stosują. tym bardziej ze to kosztuje też 150zł. a nie 10
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: Wiem o tym, ale auto nie jest najnowsze. Wole wydać 90zl i zobaczyć czy to działa i czy uszczelni (jakiś uszczelniacz tam podobno jest), niż wydawać za sam czynnik 300zl plus serwis osprzętu. W najbliższym otoczeniu jedna osoba robiła serwis klimy - 1400zl, druga osoba 3000zl - w takiej borze to ceny zaporowe jak dla mnie
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678 widziałem ten test i jak dla mnie jest tam sporo nieścisłości. Na pewno układ nie był uzupelniony prawidłowo, bo żeby to miało ręce i nogi to czynnik powinien być uzupełniony na wagę, a nie na ciśnienie (choć tak tez się da, ale wtedy to powinno to być wykonywane przy pracującym układzie). Tam ewidentnie brakowało czynnika - wskazuje na to fakt, że sprężarka nie miała czego sprężyć, by podnieść ciśnienie po
  • Odpowiedz
  • 0
@trzaichlac69: miałbyś może z autodaty dla silnika ASZ? Teraz przymierzałem manometr z puszki, który przyszedł i ta końcówka pasuje na tym trzecim rysunku pod H czyli pod wysokie ciśnienie i mi to coś nie pasuje _ może właśnie to co ja wysłałem na zdjęciu pod jedynką to jest niskie ciśnienie tylko trzeba przejściówkę kupić
  • Odpowiedz
@SebSon123: w asz tak samo jest z tego co pamiętam. Będę w domku wieczorem to obszpekam.

Jak wspominałem wcześniej może klima poza fabryką była dokładana. Takie pojazdy też śmigają po naszych drogach.

Może to nawet auto data się
  • Odpowiedz
  • 0
@trzaichlac69: oo podziękował za fatygę, podłączyłem właśnie tam manometr na uruchomionym silniku to zegar się zamknął prawie xd więc coś powoduje że za duże ciśnienie, miałem dostęp do pandy z klima i tam podłączyłem nanometr i prawidłowo pokazywał na zielonym polu
  • Odpowiedz