Wpis z mikrobloga

Dobra, chyba zostaje mi wybór między lancerate gladem, a warden LS.
Myślałem o czymś typu cleave, dual strike czy double strike, ale nie widzę jakoś starterów pod te skille ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pathofexile
  • 18
  • Odpowiedz
@marv0oo: ja aktualnie jestem za glad lacerate. Zobaczymy co wyjdzie.
Gościu wrzucił i ma się 80 resy, 65 błock chance i 44k armora. Jak będzie do dupy to zmienie build
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Cenwargh: LSem miałem grać w Necro, ale ostatecznie grałem CoC DD więc kusi zrobić coś czego nie zrobiłem.
Ale ten Lancerate Glad wydaje się być mocno przytankowany i ew można go przerolować na cokolwiek innego pod glada czy slayera
  • Odpowiedz
  • 2
@marv0oo: @BomBom bo bleed jest dalej średni, no chyba że wystarcza ci ~4 miliony dps na które trzeba dość mocno polować bo ryslatha's dość istotnie zwiększa różnicę między min i max hitem albo pod slamy z 2aps gdzie też polujesz na max bleedy ale za to wolniej xD. Glad jest dziwny i w sumie nie oferuje nic ciekawego, wybuchanie bleeding enemies masz na glovsach za 1c, aggravated bleedy można
  • Odpowiedz
  • 0
@Lrrr: własnie mam mętlik - i nie podchodze do Ciebie ofensywnie, tylko po prostu chciałem poznac Twój punkt widzenia. A Ty czym celujesz startować?
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom: jak szukasz czegoś pewnego 100% to archmage hiero (fotm jest BL of orbiting) jest na 100% dobrym buildem, ewentualnie deadeye pod ele hit of spectrum
  • Odpowiedz
  • 1
@BomBom: no że po ostatnim race, dan grał archmage ball lighting of orbiting i teraz to jest chyba pierwszy wybór do hiero archmage a nie frost bolt/ice nova
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom: z minionów Bama guardian/necro albo holy relic necro. Z bowków to pisałem ele hit of spectrum, minerki hexblast i locust mines power siphon, z melee to slamy i lightning strike i frost blades.

każdy z nich ma plus i minusy, zależy od preferencji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz