Wpis z mikrobloga

Jaka jest najtańsza opcja na internet w telefonie w USA na przynajmniej 15 dni? Od razu mówię, że eSIM odpada.
Z tego co patrzyłem to zakup SIM i pakietu internetu 10gb na miejscu w Stanach to koszt przynajmniej $50.
Znalazłem pakiet od Orange - Pakiet roamingowy GO 10 GB za 79zł na 15 dni - ktoś z was korzystał? Wygląda na bezkonkurencyjny jeśli faktycznie te 10 GB jest do użycia bez problemów w USA

#podroze #podrozujzwykopem #usa #siecikomorkowe #orange #tmobile #play
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teekop: ten Orange nie działa, zapomnij o nim. Transfer jak na modemie w latach 90, dzisiejsza strona się nie załaduje. Sprawdzane w tym roku w kwietniu na deoch telefonach - ja i kumpel. Kiedyś w NY korzystałem z SIM kupionej na miejscu właśnie za 50$ i było spoko, ale w stanach poza miastami jest lipa z zasięgiem, serio. Najlepszą opcja to eSIM - tania i działa.
  • Odpowiedz
@teekop: Ostatnio widziałem na lotnisku reklamy eSIM - to jest jedna z opcji, można też użyć czegoś od kolet.com - cenowo wychodzi jak Orange, ale przynajmniej może będzie działać lepiej niż przypadku @pwrtwr
  • Odpowiedz
  • 0
@pwrtwr: polecasz jakąś konkretną ofertę/operatora z eSIM?
Znalazłem MobiMatter, który według ludzi na reddicie działa bardzo dobrze zarówno w US jak i w EU no i jest śmiesznie tani, bo 12€ za 10GB, a z reflinkami to wychodzi jeszcze taniej
  • Odpowiedz
@pwrtwr: Alaska, co lepsze nawet zasięg był w Parku Chugach, nie wszędzie ale był, miasta takie jak Anchorage i Seward plus rejony wokół Serwad bez problemu z zasięgiem na AT&T.
  • Odpowiedz
@pwrtwr: wystarczy popatrzeć na mapę pokrycia At&T chyba miało najlepsze drugi był Verizon z którym miałem problemy na Airalo, często jest tak, że są źle ustawione APNy i dlatego nie chodzi to jak ma chodzić.
  • Odpowiedz
@pwrtwr: zważ też, że w US są też trochę inne pasma niż w Europie, może miałeś jakiś budżetowy telefon, który akurat tych pasm nie obsługiwał. Tak strzelam, bo ja z Orange byłem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz