Wpis z mikrobloga

Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fabuła i poziom questów urąga ludzkiej inteligencji. Bardziej interesują mnie klimaty rzymskie, więc zastanawiam się nad kupnem Oddysey. Czy gra jest lepsza i czy questy i dialogi są napisane przez kogoś bardziej kompetentnego niż nastolatka z Wattpada? A może to gra na taką samą modłę, tylko w innym kulturowym settingu?

#gry #assassinscreed
Logytaze - Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fa...

źródło: tzKcptCCUkiigpacybO8xWmvxPS7vIzk

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logytaze: Origins mi się wydaje że fabularnie lepszy niż Odysseyi też jest bardziej "do rzeczy" za to w Grecji mapa jest ogromna i jest co robić ale też czuć że to zapychacz. Dla mnie najlepszy był wątek tego Kultu Kosmosu, podobała mi się otoczka i plot twist w tym i skończenie gry nie równa się dokończeniu tego wątku. Też kryminałem jest brak możliwości używania tarcz w Odyssey xd nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
To nie kupuj assasin creedow, ani zadnej gry ubisoftu bo wszystkie sa takie same, stracisz tylko czas szukajac kazdej czesci ekwipunku ktorego i tak nie bedziesz uzywac.


@MalinowyGarncarz: Miałem za darmo w bibliotece, pewnie z jakiegoś wydarzenia. Teraz Oddysey jest za 25 złotych stąd pytanie. Z Asasynów mam jeszcze 2, 3 i Chronicles: China.

No i ten wspaniały The Crew mam na szaro, bo serwery wyłączyli xD
  • Odpowiedz
Czy gra jest lepsza i czy questy i dialogi są napisane przez kogoś bardziej kompetentnego niż nastolatka z Wattpada?


@Logytaze: Absolutnie nie. Przeszedłem wszystkie części AC (oprócz tej najnowszej) i uważam że Oddysey to najgorsza część AC, która w sumie nawet już samym assasynem nie jest, tylko nudnym generycznym action-rpg. Zarezerwuj 80h na bieganie w kółko żeby nabić level bo głupia kura może Cię ubić jak ma wyższy level xD
Krs90 - >Czy gra jest lepsza i czy questy i dialogi są napisane przez kogoś bardziej ...
  • Odpowiedz
@Logytaze: Nie wiem jak fabularnie bo nie znalazłem jeszcze czasu żeby ograć więcej niż godzinę, raczej sztampowo no ale jakaś jest, za to jeśli chodzi o akcje i znajdźkowanie to DL powinien Cię raczej zadowolić.

A jak koniecznie potrzeba ci Rzymu no to zostaje Ci generyczne AC
  • Odpowiedz
@Logytaze: klimacik starożytnej Grecji jest super, lokalizacje i widoczki tez elegancjie - ale fabuły wysokich lotów to się tam nie spodziewaj - chociaż mi się przyjemnie grało
  • Odpowiedz
@Logytaze: Byłem rok temu na objeździe po Grecji i lokacje ze starożytności zrobili naprawdę dobrze. Lubię klimat starożytnej Grecji i jej historię, wiele ciekawych smaczków w grze znalazłem, jak nie lokacje, to prawdziwe postaci czy elementy z mitologii. Fakt, że część questów jest głupia i wiele jest powtarzalnych. Z orgings zrezygnowałem, a do Valhalli nie mogę się zmusić aby grać, jestem gdzieś w połowie. Oddysey grało mi się przyjemnie i
  • Odpowiedz
@Logytaze: Origins jakoś przemęczyłem w 30h, ale Odyssey odinstalowałem po niespełna 19h - zbyt nużąca. I jeszcze pół biedy, gdyby się dało ograniczyć tylko do wątku głównego, to nieeee. Każda kolejna misja wymusza na Tobie zdobycie 3 leveli, bo inaczej Cię zabije kura albo inna mucha...
Ale świat i klimat wojen peloponeskich, Sparty, Aten, Persji itd. sztosik.
  • Odpowiedz
@Logytaze nie zgadzam się z poprzednikami, może i gameplayowo bardzo podobnie, lecz cała otoczka typu dialogi, zachowanie głównego bohatera jest totalnie inne, od zadufanego bayeka z origins do lekko prześmiewczych i ironicznej kasandry/Aleksiosa, obejrzyj recenzje quaza
  • Odpowiedz
@Logytaze: Imo lepiej niż w Originis; główny wątek jest jako taki (chociaż jeśli ktoś powie, że wg niego jest słabo to nie będę się kłócił, dupy nie urywa), kilka momentów jest. Questy poboczne to inna bajka, naprawdę czułem się jak w Metinie, absolutne nasranie na IQ gracza. Klimat za to całkiem fajny. Generalnie możnaby się przy tym nienajgorzej bawić, gdyby nie jakiś szympans z Ubi, który zdecydował że żeby wbić
  • Odpowiedz