Wpis z mikrobloga

Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fabuła i poziom questów urąga ludzkiej inteligencji. Bardziej interesują mnie klimaty rzymskie, więc zastanawiam się nad kupnem Oddysey. Czy gra jest lepsza i czy questy i dialogi są napisane przez kogoś bardziej kompetentnego niż nastolatka z Wattpada? A może to gra na taką samą modłę, tylko w innym kulturowym settingu?

#gry #assassinscreed
Logytaze - Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fa...

źródło: tzKcptCCUkiigpacybO8xWmvxPS7vIzk

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 0
Przeszedłem wszystkie części AC


@Krs90: właśnie ostatnio się zastanawiałem nad powrotem do AC. Grałem w trylogie, AC2 daje 9/10 z czego dwa punkty w tym to za samą muzykę. Brotherhood też mnie wciągnął ale to głównie przez to że uwielbiam Włochy i sam Rzym, do tej pory się mega jarałem jak chodziłem po mieście i rozpoznawałem budynki w których byłem na prawdę, revelations ograłem ale jakoś mnie mega nie wciągnęła,
  • Odpowiedz
  • 0
@Fasol88: Ja szczerze polecam AC: Unity, moim zdaniem kwintesencja assasyna, najlepsza część po trylogii Ezio, Syndicate też jest spoko. Wszystko co wyszło później (Origins/Oddysey/Valhalla) to takie action-rpg, mega powtarzalne, ale niektórym się podoba.
Próbuj Unity, kosztuje grosze a nawet jakiś czas temu wyszedł mod poprawiający jeszcze bardziej rozgrywkę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Krs90 Unity po trylogii to najlepsza część razem ze świetnym dodatkiem, a następnie jeszcze black flags mimo, że mniej asasynowe. Reszta to już półki niżej.
  • Odpowiedz