Wpis z mikrobloga

Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fabuła i poziom questów urąga ludzkiej inteligencji. Bardziej interesują mnie klimaty rzymskie, więc zastanawiam się nad kupnem Oddysey. Czy gra jest lepsza i czy questy i dialogi są napisane przez kogoś bardziej kompetentnego niż nastolatka z Wattpada? A może to gra na taką samą modłę, tylko w innym kulturowym settingu?

#gry #assassinscreed
Logytaze - Pytanie do fanów Assasin's Creed.

Ogrywam Origins. Fajny sand box, ale fa...

źródło: tzKcptCCUkiigpacybO8xWmvxPS7vIzk

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 1
@LamajHarma: Niestety jestem coraz starszy, więc nie mam czasu na bieganie po mapie i zbieranie 10 marchewek dla NPC. W singlu najbardziej interesuje mnie fabuła, a ten Origins wygląda mi na takie antyczne GTA5.
  • Odpowiedz
Niestety jestem coraz starszy, więc nie mam czasu na bieganie po mapie i zbieranie 10 marchewek dla NPC.

Więc skreśl wszystkie gry Ubisoftu.
Tam nawet jak mają w zespole kogoś potrafiącego pisać fabułę (bo i czasem im się udaje), to dowalą zestaw xx godzin questów pobocznych żeby zmarnować czas gracza (no i chwalić się grą, która "zajmuje 60 godzin")
@Logytaze:
  • Odpowiedz
  • 1
@MalinowyGarncarz: Lubię zabijać i maksować, więc niestety żadnej znajdźki nie odpuszczę podobnie jak robiłem to w Wiedźminie. Z tą różnicą, że druga gra ma fabułę. Już wiem, że w Oddysey nie będę się bawić.
  • Odpowiedz
@Logytaze:
To jest jedna z tych gier gdzie mieli ogarniętego gościa. Ale nadal, w zespole było też kilku klepaczy dokładających szumu.
Ogólnie w dużej części od 2010, a w zasadzie każda po 2015 ubigra to "open world" wprowadzony w 90% żeby napompować czas grania. EA jest nieco lepsze ale też unikać. Od innych dystrybutorów jest sporo lepiej (pomijając modne ostatnimi laty shi... znaczy roguelike'i)
  • Odpowiedz
@Logytaze: nie, jest, to ta sama gra w innym setupie

Z valhallą jest to samo, tylko jest jeszcze więcej grindu.

Origins z tej 3 mi najbardziej przypadło do gustu mimo wszystko. Aha, dodatek jest gówniany xD
  • Odpowiedz
@Logytaze jak lubisz klimaty rzymski greckie to jak najbardziej warto pograć dla samej grafiki i świata gry. Fabuła najprostsza i przewidywalna ale przez chwilę pobiegać i popatrzeć na architekturę jest fajnie. Oczywiście mówię o piracie bo dawanie kasy tym zgnilcom z ubisoftu to xD
  • Odpowiedz
ale fabuła i poziom questów urąga ludzkiej inteligencji.


@Logytaze: Od AC Odyssey odbiłem się po paru godzinach dokładnie z tego powodu. Za fabułę i dialogi tego dzieła musiał odpowiadać zespół ludzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Ubisoft pewnie na nich jakieś dopłaty ciągnie od rządu.
  • Odpowiedz
@Logytaze: W Odyssey fabuła jest zgodnie z tradycją cieniutka, ale mi się bardzo podobało zwiedzanie starożytnej Grecji, zbieranie przedmiotów i mitologiczne wstawki. Do tego bardzo ładnie wygląda i muzyka jest super (greckie szanty). Do klikania i relaksu idealna.
  • Odpowiedz