Wpis z mikrobloga

Mam dom za którego pozostało mi do spłaty około 420k jego wartość około 1,2.

W związku z tym, że udało się odlozyc taką kwotę pojawia pytanie co lepiej zrobić spłacić resztę kredytu i mieć spokój czy za te pieniadze kupić mieszkanie pod wynajem?

#nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
@P840205: Ech Witam kolego, dobrze że pytasz we właściwym miejscu, zanim popełnisz jakiś błąd dobrze jest to skonsultować z ekspertami na wykopie #wkpinvestments rlz ofc . Nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedłem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałem na początku ekspertem nie
PanieAreczku - @P840205: Ech Witam kolego, dobrze że pytasz we właściwym miejscu, zan...

źródło: a8f

Pobierz
  • Odpowiedz
@P840205: jakie oprocentowanie kredo? Nadpłacanie się raczej nie opłaca, z lokat teraz można wyciągnąć prawie tyle ile są oprocentowane hipoteczne.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja nie chce nadpłacić tylko spłacić resztę kredytu - 420k.

Więc albo spłacę i będę miał temat z głowy, albo dokupię mieszkanie i będę je wynajmował. Za 420 mogę kupić jakias kawalerkę bez problemu.
  • Odpowiedz