Wpis z mikrobloga

@jCastillo: To mnie zawsze śmieszy w ekoludku. Przez 15 minut wyzywa czy to olgierdana, czy to patotv, czy to fiodora a później jak spotyka któregokolwiek z nich w rzeczywistości to z podkulonym ogonem próbuje uciekać i nie wie co powiedzieć.

W sumie powinien się cieszyć że Pato jest w tym samym obozie lateksowym, bo gdyby nie to, to agresywny orangutan mógłby zmienić twarz ekoludka w wegańską zupę na asfalcie.
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy mu tak ostro odwali i bedzie o nim w wiadomościach...


@dyzmund: Jak się zatrzaśnie w śmietniku i się udusi xD Pan Pułkownik umrze, to ekoprawiczek odziedziczy kwaterę po Mario z Krzaków i tyle będzie
  • Odpowiedz
@jCastillo: facet brzmi jakby na poważnie tracił rozum. Ale tam musi ktoś mu w głowie mieszać i nakłaniać do gadania takich rzeczy, przecież sam sobie tego nie wkręci. Do tego ten śmiech psychola.
Urobią go trochę bardziej, być może zaczną się teksty o ruchaniu córki i myślę, że będzie można się zakładać czy pierwsze zabójstwo w uniwersum będzie u bliżynioków czy pod hobokiem.
  • Odpowiedz
@GitZGilowa

@jCastillo: chyba okularki trzeba będzie kupić nowe. Pan pułkownik może zafunduje z komunistycznej emeryturki,bo nasz hobokowy nurek wiecznie bez forsy.


Operacja oczu obu wyjdzie mu taniej niż kupowanie okularów za każdym razem kiedy spotka sąsiada
  • Odpowiedz
@jCastillo: Dwaj wykolejeńce XD i mam wrażenie, że Fafał ekstremalnie zestresowany bo mówi takie rzeczy i tak nerwowo jak nigdy przedtem. Pisać "kopiuj wklej" to pisał od zawsze, ale wypowiadał się raczej na spokojnie, a teraz... obłęd xd
  • Odpowiedz
@57_bel_air_fan: Sam sobie miesza. Nawet Czeczetkowicz mówi że Rafalala stało się nerwowe od pewnego czasu. No cóż, do tej pory nie spotkał żadnego adwersarza z internetu w realu aż nastąpił potężny Iławianin ( ͡° ͜ʖ ͡°) I prysła bańka internetowego cwaniaczka, prezesa fundacji i dziennikarza. Wyszło na jaw że to nienormalny nurek śmietnikowy. Do tego pływanie w kałuży, potłuczona lampa przez nieznanego sprawcę ( ͡°
  • Odpowiedz
@GitZGilowa:
1. Ja na miejscu Józefa bym wszystko przepisał na kościół xD
2. Nawet jeśli odziedziczy, to umysł biedaka zawsze będzie biedny i przepierdzieli to w kilka lat
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: to musiały by być już potężne psychozy, żeby samemu sobie wkręcić, że nie został zwyzywany i opluty tylko Olgierd przed nim uciekał xD
IMO to tam działa jakiś pomoger albo inny opiekun który nim manipuluje i podpuszcza do takich tekstów, ewentualne daje mu 200 złotych za filmik prowokujący Olgierda. Może nawet bardziej pieniądze, bo kret przecież od Józefa podobno 5 złotych dziennie dostaje xD
  • Odpowiedz